Sorin Corpodean a demisionat din functia de presedinte al AJF Alba

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 07, 2015

Joi, 5 februarie 2015, la ședința Biroului Executiv al Asociației Județene de Fotbal Alba, președintele Sorin Corpodean (foto) și-a depus oficial demisia. Drept urmare, la ședința Adunării Generale Ordinare, convocată pentru data de 22 februarie 2015, se va decide ziua în care se va organiza Adunarea Generală de Alegeri pentru funcția de președinte al Asociației Județene de Fotbal Alba, informeaza site-ul ajfalba.ro.

Sorin Corpodean_600x399

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!