Sebastian Coltescu in UCL !

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 12, 2015

Grigoriu.Ghinguleac.Coltescu_Leverkusen-Sociedad_1-5

 

Sebastian Coltescu (foto dreapta)  a fost delegat de UEFA sa oficieze jocul Qarabağ FK (AZE) – FK Rudar Pljevlja (MNE) din prima mansa a ,al-2-lea tur preliminar al Champions League.Sebastian Coltescu va fi ajutat   de asistenţii Radu Adrian Ștefan Ghinguleac(foto centru) si Mircea Mihail Grigoriu(foto stanga) al -4-lea oficial fiind  George Catalin Gaman. Prestatia brigazii de arbitri va fi observata de  Volodymyr Petrov, in timp ce  Ivan Borissov Lekov este observatorul de joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!