Ramas bun, 2013… Bun venit, 2014! La multi ani, prieteni!

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuian. 03, 2014

2014_La multi aniA mai trecut un an… Unul destul de agitat as putea spune. Nu stiu insa daca vinovat a fost 13-le din coada, cum afirma superstitiosii, sau pur si simplu asa a fost sa fie. Chiar daca a fost foarte obositor, 2013 va ramane unul dintre anii de referinta ai vietii mele. Pe 8 ianuarie a aparut Cristian, al patrulea membru al familiei. Si odata cu el lucrurile s-au schimbat. Casa a devenit mai bogata, iar responsabilitatile mult mai mari. Cei care au copii stiu despre ce vorbesc.

Dupa debutul in forta, 2013 a continuat la fel… Nici nu stiu cand a trecut! Nu vreau sa va plictisesc cu toate ce mi s-au intamplat mie. Ca in viata fiecaruia au fost si momente bune, dar si altele mai putin placute. Cert este ca, una peste alta, pentru mine, 2013 a fost un an pozitiv. Sper ca la fel a fost si pentru voi!

In ceea ce priveste ScoalaDeArbitri, 1 martie a adus o schimbare majora: trecerea de pe platforma “blogspot” pe “.ro”. Ma bucura faptul ca 84% dintre cei care si-au exprimat parerea au apreciat noua fata a site-ului. Care bineinteles ca mai poate suferi modificari.

Referitor la arbitrajul romanesc, spuneam, la inceputul lui 2013, ca mi-as fi dorit “sa aduca linistea atat de necesara. Si stabilitate, implicit. Rautatile sa fie lasate deoparte, iar cei implicati in fotbal sa se concentreze fiecare pe ceea ce se intampla in propria ograda.”. Din pacate, lucrurile nu au stat deloc asa. Dar sper ca aceasta dorinta se va indeplini in noul an.

Asadar, ramas bun 2013… bun venit 2014! 

La multi ani, prieteni! Fie ca sunteti arbitri, observatori sau doar vizitatori ai site-ului ScoalaDeArbitri.Ro, va doresc ca in 2014 sa aveti parte numai de bucurii!

Si nu uitati: cel mai de pret dar este sanatatea, iar cel mai important lucru in viata fiecaruia este familia. Restul… e poveste! 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!