Radu Petrescu va arbitra Arsenal, in grupele Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariudec. 03, 2020
Radu Petrescu (Foto: FRF)

UEFA l-a delegat pe Radu Petrescu sa conduca partida Arsenal (Anglia) – Rapid Viena (Austria), din grupa B – Europa League. Meciul este programat asta-seara, de la ora 22:00, pe „Arsenal Stadium”, din Londra.

Radu Petrescu va fi ajutat de asistentii Radu Ghinguleac si Mihai Marica, in timp ce al patrulea oficial va fi Marcel Birsan.

Pascal Garibian (Franta) a fost desemnat observator de arbitri, iar Myrsini Psarropoulou (Grecia) – observator de joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!