Radu Petrescu, meci in grupele Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 05, 2019

O echipa de arbitri condusa de Radu Petrescu a fost delegata de UEFA la partida dintre LASK si PSV, din cadrul grupei D – Europa League. Meciul se va disputa pe stadionul Linzer, din Linz (Austria), joi, 7 noiembrie 2019, de la ora 19:55. In Romania, va putea fi urmarit pe Telekom Sport si Digi Sport.

 

Linzer ASK (AUT) – PSV Eindhoven (NED), Grupa D

Arbitru: Radu Marian Petrescu (ROU; foto stanga: FRF)

Arbitru asistent 1: Radu Adrian Ștefan Ghinguleac (ROU)

Arbitru asistent 2: Mircea Mihail Grigoriu (ROU; foto-dreapta: FRF)

Al patrulea oficial: Marcel Bîrsan (ROU)

Observator arbitri: Lucílio Cardoso Cortez Batista (POR)

Delegat UEFA: David Pugh (ENG)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!