VIDEO: Totul începe cu un vis… Luptați pentru el!

Posted by Ionut BorcanNici un comentariuoct. 18, 2020
Citeşte mai departe

Ovidiu Hațegan, din nou în Champions League

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 18, 2020
Ovidiu Hațegan (Foto: FRF)
Citeşte mai departe

Cursuri online organizate de CCA pentru arbitrii din Liga 1

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 18, 2020
Kyros Vassaras (Foto: FRF)
Citeşte mai departe

Arbitrii jocurilor: Dinamo – Craiova si Hermannstadt – UTA

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 18, 2020

Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 7

AFC Hermannstadt – UTA Arad

Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu)

Data: 2020-10-18, Ora: 18:45     

A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)

A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare – Satu Mare)

A2: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)

R: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare) Citeşte mai departe

Liga 2: Arbitrii jocului Comuna Recea – Petrolul Ploieşti

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 18, 2020

Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 8

ACS Fotbal Comuna Recea – FC Petrolul Ploieşti

Stadion: Recea Central (Recea – Maramureş)        

Data: 2020-10-18; Ora: 14:30     

A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)

A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj; foto)

A2: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)

R: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)

Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)

Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)

VIDEO: O doamnă nervoasă și un arbitru cu personalitate

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 17, 2020
View this post on Instagram

🦁. #secondyellow #serbiamacedonia

A post shared by Shona Shukrula 🐺 (@shonashukrula) on

Liga I Feminin, Etapa 7: Arbitrii jocurilor

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 17, 2020

Liga I Feminin, Seria 1, Etapa 7

Selena SN Constanta – Heniu Prundu Bargaului   

Data: 2020-10-18, Ora: 11:00     

Stadion: SNC (Constanţa – Constanţa)

A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)

A1: Neagu Gabriel (Călăraşi – Călăraşi)

A2: Carson Marian (Constanţa – Constanţa) Citeşte mai departe

Liga 3, Etapa 6: Arbitrii si observatorii jocurilor

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 17, 2020
Sebastian Paduraru
Citeşte mai departe

Viorel Flueran va conduce Chindia – Gaz. Arbitrii jocurilor programate astazi in Liga 1

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 17, 2020

Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 7

Chindia Târgovişte – Gaz Metan Mediaş

Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova)     

Data: 2020-10-17, Ora: 14:00

A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj; foto; sportcampina)

A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)

R: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Deaconu Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) Citeşte mai departe

Liga 2, Etapa 8: Delegări arbitri si observatori

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 17, 2020
Robert Avram (FOTO: Sport Pictures)
Citeşte mai departe

Liga 1: Marius Avram va conduce primul joc al etapei a 7-a

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 16, 2020
Marius Avram (Foto: LPF)
Citeşte mai departe

Liga 2: Arbitrii jocului U Cluj – Cocordia Chiajna

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 16, 2020
Romică Bîrdeş
Citeşte mai departe

Liga 2: Cătălin Roman arbitrează Unirea Slobozia – Farul Constanţa

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 14, 2020
Cătălin Roman (foto: facebook)
Citeşte mai departe

Liga 3, Etapa 5: Arbitrii si observatorii jocurilor

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 10, 2020
Bogdan Zanfirescu (Foto: Ionut Tabultoc / stiri.botosani.ro)
Citeşte mai departe

VIDEO: Comportament violent al… arbitrului sau simulează… antrenorul? :)

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 10, 2020

Liga 2: Arbitrii jocurilor programate astazi

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 10, 2020
Mihai Amoraritei (Foto: Codrin Anton/FotoSportRo)
Citeşte mai departe

Damir Skomina va conduce Islanda – Romania, in play-off-ul Ligii Natiunilor

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 06, 2020
Damir Skomina (foto: planet.si)
Citeşte mai departe

Arbitri din Romania la un joc din play-off-ul Ligii Natiunilor

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 06, 2020
Sebastian Gheorghe, Sebastian Coltescu, Ovidiu Hategan si Octavian Sovre (foto: frf)
Citeşte mai departe

Adrian Illyeş arbitrează Mioveni – Turris / Liga 2

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 06, 2020
Adrian Illyeş (Foto: sportcampina)
Citeşte mai departe

Liga 3, Etapa 4: Delegari arbitri

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 03, 2020
Marius Daniel Badoiu (Foto: Facebook)
Citeşte mai departe

Arbitrii si observatorii jocurilor din Liga 2 / Etapa 6

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 03, 2020
Alexandra Apostu (Foto: uefa.com)
Citeşte mai departe

Radu Petrescu va conduce FCSB – Dinamo / Arbitrii jocurilor programate sambata in Liga 1

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 03, 2020
Radu Petrescu (foto: frf.ro)
Citeşte mai departe

Arbitri croati la meciul CFR – KUPS, din play-off-ul Europa League

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 30, 2020
Ivan Bebek (foto: Getty Images)
Citeşte mai departe

Alexandru Deaconu, delegat la un joc din play-off-ul Europa League

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 30, 2020
Alexandru Deaconu (foto: frf)
Citeşte mai departe

Ultimul meci din carieră pentru Bibiana Steinhaus

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 30, 2020
Bibiana Steinhaus (Foto: Getty Images / Digisport)
Citeşte mai departe

Ovidiu Mazilu va conduce U Craiova – CSM Slatina / Liga 2    

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 28, 2020

Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 5

U Craiova 1948 – CSM Slatina     

Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) 

Data: 2020-09-29, Ora: 19:00     

A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare; foto informatia-zilei)

A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş)

A2: Catană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmboviţa)

R: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)

Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin)

Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)

Chivulete și Colțescu arbitrează jocurile programate astăzi în Liga 1

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 28, 2020
Andrei Chivulete
Citeşte mai departe

Arbitrii si observatorii jocurilor: CFR – Chindia și Iași – FCSB / Liga 1

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 27, 2020

Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 5

CFR Cluj – Chindia Târgovişte     

Stadion: CFR Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca – Cluj)

Data: 2020-09-27, Ora: 19:00

A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)

A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş) Citeşte mai departe

Arbitrii jocului Metaloglobus – Universitatea Cluj / Liga 2

Posted by ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 27, 2020

Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 5

De la stânga: Daniel Vlase și Eduard Ioniță

Citeşte mai departe

Arbitrii si observatorii jocurilor programate maine in Liga 3

Posted by ScoalaDeArbitriComentariile sunt închise pentru Arbitrii si observatorii jocurilor programate maine in Liga 3sept. 25, 2020

Liga 3, Etapa 3 Citeşte mai departe

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!