ŞcoalaDeArbitri.Ro
Poza Zilei (70) | Cartonaș galben pentru… arbitru
Daca doriti sa (re)vedeti si alte poze, dati click aici.
Arbitrii jocurilor programate miercuri in Champions League
UEFA Champions League 2020-2021, Faza grupelor, Etapa 1
Miercuri, 21 Octombrie 2020, Ora 19:55
Salzburg (AUT) – Lokomotiv Moskova (RUS), Grupa A
Arbitru: Serdar Gözübüyük (NED)
Arbitru Asistent 1: Joost van Zuilen (NED)
Arbitru Asistent 2: Johan Balder (NED)
Al Patrulea Oficial: Bas Nijhuis (NED)
VAR: Pol van Boekel (NED)
AVAR: Dennis Higler (NED)
Observator Arbitri: Vladimir Šajn (SVN)
Delegat UEFA: Alojzije Šupraha (CRO) Citeşte mai departe
Poza Zilei (69) | VAR: ofsaid milimetric
Daca doriti sa (re)vedeti si alte poze, dati click aici.
Marian Barbu si Adrian Cojocaru vor conduce jocurile programate maine, in Liga 1
Liga 1 – Sezon Regular, Liga 7
FC Voluntari – Viitorul Constanţa
Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari – Ilfov)
Data: 2020-10-19, Ora: 18:00
A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş)
A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
R: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) Citeşte mai departe
Poza Zilei (68) | Arbitri în vremea pandemiei
Daca doriti sa (re)vedeti si alte poze, dati click aici.
Arbitrii jocurilor: Dinamo – Craiova si Hermannstadt – UTA
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 7
AFC Hermannstadt – UTA Arad
Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu)
Data: 2020-10-18, Ora: 18:45
A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare – Satu Mare)
A2: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
R: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare) Citeşte mai departe
Liga 2: Arbitrii jocului Comuna Recea – Petrolul Ploieşti
Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 8
ACS Fotbal Comuna Recea – FC Petrolul Ploieşti
Stadion: Recea Central (Recea – Maramureş)
Data: 2020-10-18; Ora: 14:30
A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj; foto)
A2: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)
R: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
Liga I Feminin, Etapa 7: Arbitrii jocurilor
Liga I Feminin, Seria 1, Etapa 7
Selena SN Constanta – Heniu Prundu Bargaului
Data: 2020-10-18, Ora: 11:00
Stadion: SNC (Constanţa – Constanţa)
A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
A1: Neagu Gabriel (Călăraşi – Călăraşi)
A2: Carson Marian (Constanţa – Constanţa) Citeşte mai departe
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente