Ovidiu Hategan, delegat in play-off-ul Europa League

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 26, 2018

  Arbitrul Ovidiu Hategan va conduce partida Beşiktaş Istanbul – Partizan Belgrad, programată joi, 30 august, de la ora 21.00, la Istanbul, în mansa secunda din play-off-ul Europa League.

  Centralul român va fi ajutat la cele două tuşe de Octavian Şovre si Sebastian Gheorghe, în timp ce al patrulea oficial va fi Sebastian Colţescu . Brigada românească va fi supervizată de către rusul Nikolai Ivanov, in timp ce Kris Bellon este delegatul UEFA. In tur, la Belgrad, întâlnirea s-a încheiat la egalitate, 1-1.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!