O BRIGADA DIN ROMANIA VA ARBITRA STANDARD LIEGE, IN EUROPA LEAGUE

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 23, 2015

Tudor_Besiktas-Partizan_1_bjk_640x629

Partida dintre Standard Liège si Molde FK, contand pentru mansa secunda din play-off-ului  Europa League, a fost incredintata unei brigazi din Romania. La centru se va afla Alexandru Tudor(foto) , iar la liniile de margine Mihai Ovidiu Artene si  Vasile Florin Marinescu. Radu Marian Petrescu  va indeplini rolul celui de-al patrulea oficial.

Cipriotul  Michael Argyrou a fost desemnat observator de arbitri, iar Crawford Wilson– observator de joc.

Meciul se va disputa joi, 27 august 2015, de la ora locala 20:30 (21:30, in Romania). 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!