O brigada din Romania arbitreaza astazi in preliminariile CM feminin

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 26, 2013

Scotia-Irlanda_women

Asta-seara, cu incepere de la ora 19:30, pe stadionul “Fir Park”, din Motherwell, se va disputa partida dintre Scotia si Irlanda de Nord, contand pentru preliminariile Campionatului Mondial de fotbal feminin. La centru se va afla Cristina Dorcioman, iar la liniile de margine Monica Rigo si Speranta Popescu. Rezerva a fost desemnata localnica Jennifer Carbery.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!