Nicolae Grigorescu, observator in preliminariile CM 2018

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuIun 10, 2017

Nicolae Grigorescu_or_205x235Nicolae Grigorescu a fost desemnat observator de arbitri la un joc din preliminariile Campionatului Mondial 2018. Este vorba despre partida Slovenia – Malta (Grupa F), programata asta-seara, de la ora 19:00, la Ljubljana. Fostul asistent FIFA va superviza prestatia brigazii galeze: Simon Lee Evans – Philip Thomas, Daniel Beckett – Iwan Arwel Griffith. Observator de joc va fi elvetianul Romano Clavedetscher.

Vezi si:

Doua brigazi din Romania vor oficia in preliminariile CM 2018

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!