Marcel Birsan, promovat pe lista FIFA

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariudec. 05, 2018

  Începând cu anul 2019, Marcel Birsan il inlocuieste pe George Gaman pe lista FIFA. Astfel, Marcel Bârsan se alătura pe lista FIFA celorlalți 6 arbitri: Marius Avram, Sebastian Colţescu, Horaţiu Feşnic, Ovidiu Haţegan, Istvan Kovacs şi Radu Petrescu. CS U Craiova-FCSB a reprezentat jocul cu numarul 100 pentru arbitrul in varsta de 36 de ani.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!