1 | CS Aerostar Bacău (BC) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | A: Ivan Ionel (Brăila – Brăila) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Rosca Victor Dorin (Buzău – Buzău) | ||
2 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) |
3 | CS FC Zagon (CV) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Badea Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Hanu Dorinel (Braşov – Braşov) | ||
4 | ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – CSM Paşcani (IS) | A: Chiriac Ionut Cristian (Vaslui – Vaslui) |
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) | Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău) | |
Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) |
5 | CS Stiinta Miroslava (IS) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) |
SERIA II
1 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – FC Dinamo 1948 SA (B) | A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi) |
A1: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Rosu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Constantin Augustus (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) | ||
3 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – CS Tunari (IF) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Meregiu Haralambie (Tulcea – Tulcea) | ||
4 | SC Juventus Bucureşti (B) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Ionescu Dan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | AFC Metalosport Galati (GL) – AS Vointa Snagov (IF) | A: Marcu Claudiu Cornel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: ANCORA (Galaţi – Galaţi) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa) | ||
6 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Cosma Zait (Tulcea – Tulcea) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Zisu Florin (Constanţa – Constanţa) |
SERIA III
1 | CS Atletic Bradu (AG) – CS Vişina Nouă (OT) | A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) (foto,centru) |
A1: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Badea Constantin (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
2 | CS Afumati – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov) | ||
3 | ACS URBAN Titu (DB) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Paraschiv Ionut (Focşani – Vrancea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov) | ||
4 | FC Chindia Târgovişte (DB) – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) | ||
5 | CS Podari (DJ) – AFC Astra (PH) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj) | ||
6 | C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – CS Stefanesti | A: Tarsoreanu Sergiu (Aricestii Rahtivani – Prahova) |
A1: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Biro Zsolt (Belin – Covasna) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) | Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) | ||
7 | FCM Târgovişte SA (DB) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova) |
SERIA IV
1 | CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS National Sebiş (AR) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Potora Florin (Aiud – Alba) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) | Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor) | ||
2 | ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Stamatoiu Constantin (Moldova Nouă – Caraş Severin) |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) | Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Baghiu Adrian Radu (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
3 | CS Vulturii 2009 (TM) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Damian Augustin (Blaj – Alba) | |
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor) |
4 | CS FC Hunedoara (HD) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Biro Gabor (Arad – Arad) | ||
5 | CS Ineu (AR) – ACSO Filiasi | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Central (Ineu – Arad) | Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş) |
SERIA V
1 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Bălăcescu Liviu (Timişoara – Timiş) |
A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara) | ||
2 | CS Osorhei (BH) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | Obs: Dan Gabriel (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
3 | FC Ariesul 1907 Turda (CJ) – CSC Sanmartin (BH) | A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Turda – Cluj) | Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş) | ||
4 | CS FC Zalău (SJ) – ACS Industria Galda | A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2015-04-24 Ora: 17:00 | A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş) | ||
5 | ACS FCM Baia Mare – FC Unirea Dej (CJ) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
6 | CS Iernut (MS) – FC Gloria Progresul | A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Cornel Oarza (Iernut – Mureş) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia – Alba) | ||
7 | CS Unirea Jucu (CJ) – CSM Sighetul Marmatiei (MM) | A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) |
A1: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-04-25 Ora: 17:00 | A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş) |
SURSA :CCA
FOTO: FACEBOOK
Comentarii recente