Liga 3/Etapa A 20-A Sambata 18.04.2015/Ora 17:00
1 | CS Sporting Liesti (GL) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău) | |
Obs: Marinescu Petre (Tulcea – Tulcea) |
2 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi) | |
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) |
SERIA II
1 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – SC Juventus Bucureşti (B) | A: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa) |
A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman) | ||
2 | ACS FC Viitorul Axintele (IL) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău) | |
Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea) | ||
3 | CS Viitorul Domneşti (IF) – CS Tunari (IF) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
SERIA III
1 | CS Vişina Nouă (OT) – CS Afumati | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj) | ||
2 | CS Sporting Rosiori 2008 – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Catrina Adina (Slatina – Olt) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) | Obs: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj) | ||
3 | CS Stefanesti – CS Inter Clinceni (IF) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) | |
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi) |
SERIA IV
1 | CS National Sebiş (AR) – CS Ineu (AR) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad) |
SERIA V
1 | FC Gloria Progresul – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Păușan Ioan Adrian (Crișeni – Sălaj) |
A1: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) (FOTO) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava) | |
Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj) | ||
2 | CSM Sighetul Marmatiei (MM) – ACS Industria Galda | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2015-04-18 Ora: 17:00 | A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) | Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) |
sursa: frf-cca
foto: sportulsalajean
Comentarii recente