LIGA A III-A/ETAPA A 13-A: ARBITRII SI OBSERVATORII JOCURILOR PROGRAMATE VINERI

Postat de Cosmin VaidaNici un comentariuNoi 20, 2014

 

10574323_267025473497299_1346760850496346406_n

 

VINERI 21.11.2014 ORA 14:00

SERIA I

1 ACS Bucovina Radauti (SV) – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
2 CS Sporting Liesti (GL) – SCM Petrotub Roman (NT) A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Meregiu Haralambie (Tulcea – Tulcea)
3 CS FC Zagon (CV) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Talvan Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
4 FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) A: Inoan Vlad (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Alexa Niculai (Bacău – Bacău)

SERIA II

1 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – FC Dinamo 1948 SA (B)                                          A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila)
    Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi)
2 AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – ACS Inainte Modelu (CL) A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Badea Constantin (Târgovişte – Dâmbovita)
3 SC FC METALOGLOBUS SA (B) – CS Viitorul Domneşti (IF) A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: CNT Buftea, sintetic (Buftea – Ilfov) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Ionescu Dan (Bucureşti – Bucureşti)
4 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – SC FC Otelul Galaţi (GL) A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)

SERIA III

1 SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) – AFC Astra (PH)                                           A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj)
2 CS Atletic Bradu (AG) – CS Stefanesti A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj)
3 CS Afumati – CS Inter Clinceni (IF) A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti)
4 ACS URBAN Titu (DB) – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)

SERIA IV

1 CS Vulturii 2009 (TM) – CS National Sebiş (AR) A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Balas Vasile (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
2 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – ACSO Filiasi A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş)
    A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş)
3 ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS Millenium Giarmata (TM) A: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj)
4 CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)

SERIA V

1 CS FC Zalău (SJ) – FC Unirea Dej (CJ)                                                       A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia – Alba)
2 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CSC Sanmartin (BH) A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) 
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Parcul Iuliu Hateganu (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş)
3 CS Osorhei (BH) – ACS Industria Galda A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
    A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Biro Gabor (Arad – Arad)
4 ACS FCM Baia Mare – CS Unirea Jucu (CJ) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) (foto)
    A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor)
  Data: 2014-11-21     Ora: 14:00 A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) Obs: Damian Augustin (Blaj – Alba)
    Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj)

sursa: frf-cca

foto: facebook.com

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!