LIGA A III-A/ETAPA A 13-A: ARBITRII SI OBSERVATORII JOCURILOR PROGRAMATE SAMBATA

Postat de Cosmin VaidaNici un comentariuNoi 21, 2014

Ionel Tanasa

SAMBATA 22.11.2014 ORA 14:00

SERIA I

1 CS Stiinta Miroslava (IS) – ACS Bucovina Pojorata (SV) A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) (foto)
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Frentescu Corneliu (Vaslui – Vaslui)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)

SERIA II

1 ACS FC Viitorul Axintele (IL) – AS Vointa Snagov (IF) A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila)
2 SC Juventus Bucureşti (B) – CS Tunari (IF) A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)
3 AFC Metalosport Galati (GL) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: Szoke Bela (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Guteanu Stere (Constanţa – Constanţa)

SERIA III

1 FCM Târgovişte SA (DB) – CS Concordia Chiajna 2 (IF)              A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu)
    A1: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) Obs: Ene Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Vişina Nouă (OT) – CS Sporting Rosiori 2008 A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Militaru Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Sportul (Visina – Olt) Obs: Badea Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Pancu Bogdan (Craiova – Dolj)
3 CS Podari (DJ) – FC Chindia Târgovişte (DB) A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Podari (Podari – Dolj) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Baghiu Adrian Radu (Reşiţa – Caraş Severin)

SERIA IV

1 CS FC Hunedoara (HD) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR)                A: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu)
    A1: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
2 CS Ineu (AR) – ACS Stiinta Turceni (GJ) A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Central (Ineu – Arad) Obs: Dan Gabriel (Timişoara – Timiş)
    Obs: Tanasoglu Nicolae (Timişoara – Timiş)

SERIA V

1 CSM Avantul Reghin (MS) – FC Gloria Progresul A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Toderas Gabriela Ioana (Suncuius – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Karda Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
2 CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CSM Sighetul Marmatiei (MM) A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Popa Dragos Daniel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
3 CS Iernut (MS) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2014-11-22     Ora: 14:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Cornel Oarza (Iernut – Mureş) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)

sursa: frf-cca

foto: facebook

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!