LIGA A III-A/ETAPA A 12-A: ARBITRII SI OBSERVATORII JOCURILOR PROGRAMATE VINERI

Postat de Cosmin VaidaNici un comentariuNoi 13, 2014

10359532_721566977901370_4802288511108008024_n

Liga  A 3-a/Etapa  A 12-A, Vineri 14.11.2014

SERIA I

1 CSM Paşcani (IS) – CS Sporting Liesti (GL) A: Ignat Ionut (Suceava – Suceava)
    A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani)
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)

SERIA II

1 FC Dinamo 1948 SA (B) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj)
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
2 ACS Inainte Modelu (CL) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) A: Stanciu Robert Ionut (Ploieşti – Prahova)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova)
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Munteanu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Tunari (IF) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita)
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Angelescu Iordan (Bucureşti – Bucureşti)

SERIA III

1 AFC Astra (PH) – CS Vişina Nouă (OT) A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: State Şerban (Piteşti – Argeş)
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Sporting Rosiori 2008 – CS Atletic Bradu (AG) A: Safta Mihai (Ploieşti – Prahova)
    A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova)
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj)
3 FC Chindia Târgovişte (DB) – FCM Târgovişte SA (DB) A: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa)
    A1: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Uţică Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova)

SERIA IV

1 CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) – CS FC Hunedoara (HD) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea)
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Dumitrica Ion (Craiova – Dolj)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
2 CS Minerul Motru 2008 (GJ) – CS Ineu (AR) A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj)
    Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)

SERIA V

1 FC Unirea Dej (CJ) – CSM Avantul Reghin (MS) A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) (foto)
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj)
    Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş)
2 FC Ariesul 1907 Turda (CJ) – CS FC Zalău (SJ) A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor)
    A1: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-11-14     Ora: 14:00 A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor)
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Turda – Cluj) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor)

Sursa: frf-cca

foto: facebook.com

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!