LIGA A III-A/ETAPA A 12-A: ARBITRII SI OBSERVATORII JOCURILOR PROGRAMATE SAMBATA

Postat de Cosmin VaidaNici un comentariuNoi 14, 2014

1075791_607024655998659_1381545394_nLiga A III-A/Etapa a 12-a Sambata 15.11.2014 ora 14:00

SERIA I

1 ACS Bucovina Pojorata (SV) – ACS Bucovina Radauti (SV) A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani)
2 SCM Petrotub Roman (NT) – CS FC Zagon (CV)                       A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Buhus Bogdan Constantin (Bârlad – Vaslui)
3 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CS Aerostar Bacău (BC) A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Hanu Dorinel (Braşov – Braşov)
4 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – CS Stiinta Miroslava (IS) A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)

SERIA II

1 AS Vointa Snagov (IF) – AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj)
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Voinţa (Snagov – Ilfov) Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş)
2 CS Viitorul Domneşti (IF) – SC Juventus Bucureşti (B) A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş)
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: CNT Buftea, sintetic (Buftea – Ilfov) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Babeti Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
3 SC FC Otelul Galaţi (GL) – AFC Metalosport Galati (GL) A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov)   (foto)
    A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău)
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: ANCORA (Galaţi – Galaţi) Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea)
    Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău)
4 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi)
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Cosma Zait (Tulcea – Tulcea) Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău)
    Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila)

SERIA III

1 CS Concordia Chiajna 2 (IF) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG)                            A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Stefanesti – CS Afumati A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Niţă Adrian (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Inter Clinceni (IF) – ACS URBAN Titu (DB) A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău)
    Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
4 C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – CS Podari (DJ) A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin)
    A1: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti)

SERIA IV

1 CS National Sebiş (AR) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ)             A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
2 ACSO Filiasi – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Comunal Braloștița (FILIAȘI – Dolj) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
3 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Motorul (Arad – Arad) Obs: Balas Vasile (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Terhes Alexandru (Oradea – Bihor)
4 ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS Vulturii 2009 (TM) A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba)
    A1: Potora Florin (Aiud – Alba)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) Obs: Radu Adrian (Deva – Hunedoara)
    Obs: Baghiu Adrian Radu (Reşiţa – Caraş Severin)
 

SERIA V

1 FC Gloria Progresul – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava)
    Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)
2 CSC Sanmartin (BH) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş)
    A1: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
    Obs: Buia Romulus (Baia Mare – Maramureş)
3 CSM Sighetul Marmatiei (MM) – CS Osorhei (BH) A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
4 ACS Industria Galda – ACS FCM Baia Mare A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş)
    A1: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Moraru Maria Alina (Hunedoara – Hunedoara)
5 CS Unirea Jucu (CJ) – CS Iernut (MS) A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Alexa Marius (Arad – Arad)
  Data: 2014-11-15     Ora: 14:00 A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)

sursa: frf-cca.ro

foto:facebook.com

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!