LIGA A II-A/ETAPA A 15-A:DELEGARI ARBITRI SI OBSERVATORI

Postat de Cosmin VaidaNici un comentariuNoi 28, 2014

Horatiu Fesnic_1

LIGA A  II-A/ETAPA A 15-A ORA 11:00

SERIA I

1 CS Baloteşti (IF) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) A: Comănescu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Carje Lucian (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov)
2 AFC Săgeata Năvodari (CT) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) A: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Flacăra (Năvodari – Constanţa) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)
3 CF Brăila SA (BR) – ASC Bacau (BC) A: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov)
4 FCM Dorohoi – ACS Academica Arges A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) Obs: Boca Sorin (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava)
5 CS FC Farul Constanţa (CT) – FC Voluntari (IF) A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea)
6 FC Gloria Buzău (BZ) – ACS Berceni (IF) A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş)
    A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Avram Robert (Piteşti – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Gloria (Buzău – Buzău)                                                  Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)

SERIA II

1 CS Mioveni (AG) – CS FC Bihor Oradea (BH)                 A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin)
  Data: 2014-11-28     Ora: 14:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
2 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – CS Metalul Reșița A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) (FOTO)
    A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa)
    Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara)
3 CS Soimii Pancota (AR) – CS FC Olimpia 2010 (SM) A: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu)
    A1: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) 
R2: ( – )
  Stadion: Soimii (Pancota – Arad) Obs: Muresan Ion (Timişoara – Timiş)
    Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor)
4 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) – ACS FC Olt Slatina (OT) A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Fortuna Poiana Campina (Câmpina – Prahova) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
5 CS FC Caransebes (CS) – ACS Poli Timisoara (TM)                        A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-11-29     Ora: 11:00 A2: Popescu Adrian (Craiova – Dolj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Ardelean Mircea (Arad – Arad) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Caransebeş – Caraş Severin) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)

sursa: frf-cca

foto: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!