Liga 3/Etapa 19 Vineri,10 Aprilie 2015/Ora 17:00
Seria I
1 | CS FC Zagon (CV) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) |
A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Karda Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) |
2 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi) |
A1: Turcanu Ionut (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) | Obs: Radu Adrian (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
3 | ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) | Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov) | |
Obs: Hanu Dorinel (Braşov – Braşov) | ||
4 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Paşcani (IS) | A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba) |
A1: Potora Florin (Aiud – Alba) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Rosca Victor Dorin (Buzău – Buzău) | ||
5 | SCM Petrotub Roman (NT) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Ivan Ionel (Brăila – Brăila) |
A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) (foto) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) |
Seria II
1 | SC Juventus Bucureşti (B) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) | A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt) | |
Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | AFC Metalosport Galati (GL) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: ANCORA (Galaţi – Galaţi) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila) | ||
4 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – FC Dinamo 1948 SA (B) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Cosma Zait (Tulcea – Tulcea) | Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi) | ||
5 | CS Tunari (IF) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CS Viitorul Domneşti (IF) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) | A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) | Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Babeti Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria III
1 | CS Afumati – CS Atletic Bradu (AG) | A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | ACS URBAN Titu (DB) – CS Vişina Nouă (OT) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Pisau Viorel Dumitru (Buzău – Buzău) | ||
3 | CS Podari (DJ) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) | A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Ene Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) | ||
4 | FC Chindia Târgovişte (DB) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău) | |
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – AFC Astra (PH) | A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj) | ||
6 | CS Inter Clinceni (IF) – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | CS Stefanesti – FCM Târgovişte SA (DB) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Iancu Marin (Buzău – Buzău) |
Seria IV
1 | CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) | A: Pasarin Nicolae (Târgu Jiu – Gorj) |
A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad) | ||
2 | CS Ineu (AR) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) | A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş) |
A1: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Central (Ineu – Arad) | Obs: Balas Vasile (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Buia Romulus (Baia Mare – Maramureş) | ||
3 | ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS National Sebiş (AR) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) | Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Pancu Bogdan (Craiova – Dolj) | ||
4 | CS Minerul Motru 2008 (GJ) – ACSO Filiasi | A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş) |
A1: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Minerul (Motru – Gorj) | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Moraru Maria Alina (Hunedoara – Hunedoara) | ||
5 | ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Motorul (Arad – Arad) | Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Terhes Alexandru (Oradea – Bihor) |
Seria V
1 | CS Osorhei (BH) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş) | ||
2 | ACS FCM Baia Mare – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Vida Vlad (Oradea – Bihor) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Tatar Nicolae (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
3 | CS Iernut (MS) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) |
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Cornel Oarza (Iernut – Mureş) | Obs: Damian Augustin (Blaj – Alba) | |
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş) | ||
4 | FC Ariesul 1907 Turda (CJ) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) |
A1: Băla Casian (Arad – Arad) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Turda – Cluj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
5 | CS Unirea Jucu (CJ) – FC Gloria Progresul | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
6 | ACS Industria Galda – CSC Sanmartin (BH) | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Bălan Marius (Dej – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş) | ||
7 | CSM Sighetul Marmatiei (MM) – CS FC Zalău (SJ) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2015-04-10 Ora: 17:00 | A2: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) | Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) |
sursa: frf-cca
foto: facebook
Comentarii recente