Play-off Liga a 3-a, Etapa 10
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Vornicu Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş) | ||
2 | CS FC Dorohoi (BT) – CS Kosarom Pascani (IS) | A: Kusztos Laszlo Istvan (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Paraschiv Ionut (Focşani – Vrancea) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Covrig Grigore (Reghin – Mureş) | ||
3 | SCM Petrotub Roman (NT) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi) | |
Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) |
# | echipe | arbitri |
1 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – CS Stefanesti (IF) | A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Ionescu Dan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | FC Afumati (IF) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Ion Mihai (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Florea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | FC Voluntari (IF) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Babadac Floarea Cristina (Alexandria – Teleorman; foto) |
A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Brânzoi Florin (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Inter Clinceni (IF) – CS Vişina Nouă (OT) | A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 15:00 | A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Alexandru Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – FC Baloteşti (IF) | A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Dănănae Gabriela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cosconea Pompiliu (Buzău – Buzău) | ||
3 | SC Juventus Bucureşti (B) – CS FC Balş 2007 (OT) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | ||
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Vulturii 2009 (TM) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Potora Florin (Aiud – Alba) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Mehedinţu Petre (Timişoara – Timiş) | ||
2 | CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS FC Hunedoara (HD) | A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Băla Casian (Arad – Arad) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
3 | CS FC Caransebes (CS) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Caransebeş – Caraş Severin) | Obs: Dumitrica Ion (Craiova – Dolj) | |
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS FC Municipal Baia Mare (MM) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii – Cluj) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Vigu Iosif (Satu Mare – Satu Mare) | ||
2 | CS National Sebiş (AR) – CS Ineu (AR) | A: Dumuţă Daniel (Stânceşti – Bihor) |
A1: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Toderas Gabriela Ioana (Suncuius – Bihor) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Balas Vasile (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
3 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CS Osorhei (BH) | A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) |
A1: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Cioloboc Horatiu (Târgu Mureş – Mureş) |
# | echipe | arbitri |
1 | FC Chindia Târgovişte (DB) – FC MUNICIPAL Câmpina (PH) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 00:00 | ||
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
2 | CS FC Zagon (CV) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Andreescu Octavian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | AFC Fortuna Poiana Campina (PH) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Fortuna Poiana Campina (Câmpina – Prahova) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti) |
Play-out Liga a 3-a, Etapa 8
# | echipe | arbitri |
1 | AS FCM Bacau (BC) – ACS Sporting Suceava (SV) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | ||
2 | SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Ceahlaul Sintetic (Piatra Neamţ – Neamţ) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Iancu Marin (Buzău – Buzău) | ||
3 | CSM Moinesti (BC) – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Stanciu Robert Ionut (Ploieşti – Prahova) |
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Moineşti – Bacău) | Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Ciucu Lazăr (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Progresul Cernica (IF) – SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Cernica – Ilfov) | ||
2 | ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Mihalcea Alexandru (Muntenii Buzău – Ialomiţa) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
3 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – ACS Rapid Fetesti (IL) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | Dinamo 2 1948 SA (B) – CS Podari (DJ) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 13:00 | A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: M. Oprean (1 Decembrie – Ilfov) | Obs: Niţu Dan (Turnu Măgurele – Teleorman) | |
Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov) | ||
2 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – CS Tunari (IF) | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Banu Lucian Gabriel (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Rosu – sintetic (Chiajna – Ilfov) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov) | ||
3 | ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS Viitorul Domneşti (IF) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) | Obs: Paraschiv Marcel (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Minerul (Mătăsari – Gorj) | ||
2 | ACS Jiul Rovinari (GJ) – SCM 2012 Resita (CS) | A: Iscru Mara Elena (ALEȘD – Bihor) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) | Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Stanca Nicolae (Sibiu – Sibiu) | ||
3 | CS Muncitorul Resita (CS) – FC Avrig (SB) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Lupac (Lupac – Caraş Severin) | ||
# | echipe | arbitri |
1 | CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) – CS Unirea Jucu (CJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: | ||
2 | CS FC Zalău (SJ) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Pataki Zoltan (Satu Mare – Satu Mare) | ||
3 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Hanca Florin (Aiud – Alba) | |
Obs: Dancu Mircea (Sibiu – Sibiu) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Civitas Fagaras (BV) – CSM Avantul Reghin (MS) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: | ||
2 | FCM Târgovişte SA (DB) – CS FC Papauti (CV) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Marinescu Adriana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Craioveanu Florin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | FC CONPET Ploieşti (PH) – ACS URBAN Titu (DB) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-06-06 Ora: 18:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Conpet (Strejnic – Prahova) | Obs: Muşat Radu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ciupitu Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente