Liga 3, Etapele 16 si 18: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 17, 2018

Liga 3: Delegari arbitri si observatori

 

Etapa 18

# echipe arbitri
1 CS Aerostar Bacău – ASMS ACS Sănătatea Darabani A: Roman Cosmin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Lapa Ioan (Vaslui – Vaslui)
    Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi)
2 AFC Metalosport Galaţi – AFC Odorheiu Secuiesc A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Iftime Alexandru (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi)
3 AFC Hărman – CSM Bucovina Rădăuţi A: Ciuchiță Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Nuta Nicolae (Ploieşti – Prahova)
4 STĂ – CSM Paşcani  
     
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
5 CS Sporting Lieşti – CS Avântul Valea Mărului  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi)  
     
6 ACS Olimpic Cetate Râşnov – ACS KSE Târgu Secuiesc A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: Enache Gabriel (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)
7 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Roman A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău)
8 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – CSM Focşani 2007 A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova)
  Data: 2018-03-17     Ora: 17:30 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)

Etapa 16

# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA 2 – CSM Râmnicu Sărat A: Despina Alexandru (Constanţa – Constanţa)
    A1: Baciu Andrei (Videle – Teleorman)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Bratoi Ciprian (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Gheorghe Dinca (Voluntari – Ilfov) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Sportul Chiscani – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ)
    A1: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
3 SC Fotbal Club FCSB SA 2 – ACS Înainte Modelu A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Bararu Daniel (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Baza ARCOM (teren 3 sintetic) – FCSB (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Cernea Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
4 CSA Axiopolis Sport Cernavodă – ACS Victoria Traian A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) Obs: Ungureanu Florin (Bacău – Bacău)
    Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
5 AS FC Agricola Borcea – ASSCS Farul Constanţa A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov; foto)
    A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat – Buzău)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
6 AFC Unirea 04 Slobozia – AFC Progresul 1944 Spartac A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
7 ACSM Olteniţa – AFC Metalul Buzău A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova)
    A1: Răduță Gabriel (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Craciun Romel (Giurgiu – Giurgiu)

Etapa 16

# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Domneşti – ACSF Voinţa Turnu Măgurele A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti – Bucureşti)
2 AFC Astra 2 – CS Mioveni 2 A: Florea Bogdan (Piatra Neamţ – Neamţ)
    A1: Dumitrescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Sirghi Raluca (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Matei Adrian (Berceni – Ilfov)
3 ACS Urban Titu – CSM Flacăra Moreni  
     
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita)  
     
4 AS FC Aninoasa – ACS Petrolul 52 A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Aninoasa (Aninoasa – Dâmbovita) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov)
5 CS Sporting Roşiori 2008 – AFCM Alexandria A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Catană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede – Teleorman) Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
6 SC Popeşti-Leordeni – CS Atletic Bradu A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
7 CS Tunari – CS Concordia Chiajna 2 A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-18     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)

Etapa 18

# echipe arbitri
1 ACSO Filiaşi – CNS Cetate Deva A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş)
    A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Pânzaru Viorel (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman)
2 AFC Hermannstadt 2 – CS Şoimii Lipova A: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Independenta Obor (Sibiu – Sibiu) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)
3 Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – CSM Școlar Reșita A: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Banatul (Timişoara – Timiş) Obs: Jivan Mihai (Arad – Arad)
    Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinti – Mehedinţi)
4 CS Internaţional Băleşti – ACS Şirineasa A: Lazăr Călin Gheorghe (Mediaş – Sibiu)
    A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Balesti – Gorj) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi – Dolj)
5 CS Naţional Sebiş – CS Millenium Giarmata A: Kemenes Norbert (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Turian Alexandru (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)
6 CS Gloria Lunca Teuz Cermei – Club Sportiv U Craiova SA 2 A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
7 CSM Lugoj – ACS Ghiroda A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara – Hunedoara)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
8 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – STĂ  
     
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş)  
     

Etapa 18

# echipe arbitri
1 ACS Performanţa Ighiu – AFC Unirea Tăşnad A: Păușan Ioan Adrian (Crișeni – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Ighiu (IGHIU – Alba) Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
2 FC CFR 1907 Cluj SA 2 – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
3 AFC Metalurgistul Cugir 1939 – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-03-16     Ora: 15:00 A2: Suciu George (Câmpia Turzii – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu)
4 STĂ – AS FC Universitatea Cluj  
     
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
5 FC Unirea Dej – ACS Viitorul Ghimbav  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj)  
     
6 ACS Industria Galda – ACS FC Avrig A: Mormeci Dumitru Robert (Braşov – Braşov)
    A1: Tamasi Zoltan (Bisericani – Harghita)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Ungvari Levente (Haghig – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)
7 CSM Avântul Reghin – CS Iernut A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Popa Romeo (Craiova – Dolj)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)
8 ACS Fotbal Comuna Recea – CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Muresan Alin Cristian (Floreşti – Cluj)
  Data: 2018-03-17     Ora: 15:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!