Liga 3, Etapa 9
Seria 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat – Sport Club Bacau (BC) | A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi) |
A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) | Obs: Bocaneala Marius (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Cristian Vlad (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | Atletico Vaslui – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) | Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) | ||
3 | CSM Paşcani (IS) – ACS Olimpic Cetate Rasnov | A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ) |
A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi) | ||
4 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – AFC Metalosport Galaţi (GL) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Simion Aurel (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Octavian Grigore (Ploieşti – Prahova) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Petrolistul Boldești – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău) | ||
2 | AFC Astra 2 (PH) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita; foto) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Paunescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) | A: Piriu Dragos (Curtea de Argeş – Argeş) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) | Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş) | ||
2 | CS Atletic Bradu (AG) – FC Aninoasa (DB) | A: Dicu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | ACS Șirineasa – SC FC Steaua București SA 2 | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Comunal (Şirineasa – Vâlcea) | Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – ACS Poli Timișoara 2 | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) | ||
2 | CS National Sebiş (AR) – ACS Industria Galda | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
3 | CS Municipal Lugoj (TM) – AFC Unirea 1924 Alba Iulia | A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) |
A1: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş) |
A1: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Transil 2 (Târgu Mureş – Mureş) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov) | ||
2 | CS Osorhei (BH) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
3 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CS FC Zalău (SJ) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2016-10-21 Ora: 15:00 | A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente