Liga 3, Etapa 8: Arbitrii si observatorii jocurilor programate vineri

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuOct 17, 2014

Liga 3, Etapa 8

Vineri, 17 octombrie 2014

 

# echipe arbitri
1 SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Ceahlăul 2 Sintetic (Piatra Neamţ – Neamţ) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
2 CSM Paşcani (IS) – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău)
    A1: Vorovenci Cristian (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi)

 

# echipe arbitri
1 AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)
2 FC Dinamo 1948 SA (B) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
3 ACS Inainte Modelu (CL) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa)
4 CS Tunari (IF) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti)

 

# echipe arbitri
1 SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) – CS Afumati A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia – Ialomiţa)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt)
2 CS Concordia Chiajna 2 (IF) – ACS URBAN Titu (DB) A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti)
3 AFC Astra (PH) – CS Podari (DJ) A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Badea Constantin (Târgovişte – Dâmbovita)
4 CS Inter Clinceni (IF) – FCM Târgovişte SA (DB) A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)

 

# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – CS FC Hunedoara (HD) A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
    A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj) Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
2 CS Millenium Giarmata (TM) – ACS Stiinta Turceni (GJ) A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Potora Florin (Aiud – Alba)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Baghiu Adrian Radu (Reşiţa – Caraş Severin)
3 CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş)
    A1: Alexa Marius (Arad – Arad)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj)
    Obs: Donose Alin (Craiova – Dolj)

 

# echipe arbitri
1 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor)
    A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Parcul Iuliu Hateganu (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
2 FC Unirea Dej (CJ) – ACS FCM Baia Mare A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-10-17     Ora: 15:00 A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!