Liga 3, Etapa 8: Arbitrii si observatorii jocurilor programate sambata

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuOct 17, 2014

Liga 3, Etapa 8

Sambata, 18 octombrie 2014

 

# echipe arbitri
  CS FC Papauti (CV) – CS Sporting Liesti (GL) A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila)
  ACS Bucovina Radauti (SV) – CS FC Zagon (CV) A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ)
  ACS Bucovina Pojorata (SV) – CS Aerostar Bacău (BC) A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
  SCM Petrotub Roman (NT) – ACS Sporting Suceava – echipa retrasa  
     
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion:  
     
  AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CS Stiinta Miroslava (IS) A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal – Sintetic (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov)

 

# echipe arbitri
  ACS FC Viitorul Axintele (IL) – SC Juventus Bucureşti (B) A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova)
  AS Vointa Snagov (IF) – AFC Metalosport Galati (GL) A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
    A1: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Voinţa (Snagov – Ilfov) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
  CS Viitorul Domneşti (IF) – SC FC Otelul Galaţi (GL) A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Regie (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Pisau Viorel Dumitru (Buzău – Buzău)

 

# echipe arbitri
  CS Vişina Nouă (OT) – CS Atletic Bradu (AG) A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Sportul (Visina – Olt) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)
  CS Sporting Rosiori 2008 – FC Chindia Târgovişte (DB) A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj)
  CS Stefanesti – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Antal Damian (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)

 

# echipe arbitri
  ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS Muncitorul Resita – echipa retrasa  
  nu se disputa  
     
  CS National Sebiş (AR) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Moraru Maria Alina (Hunedoara – Hunedoara)
  ACSO Filiasi – CS Ineu (AR) A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Comunal Braloștița (FILIAȘI – Dolj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj)
  ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS Vulturii 2009 (TM) A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba)
    A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Motorul (Arad – Arad) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)

 

# echipe arbitri
  CSM Avantul Reghin (MS) – CS Osorhei (BH) A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Popa Dragos Daniel (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)
  FC Gloria Progresul – CS Iernut (MS) A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  CSC Sanmartin (BH) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
  CSM Sighetul Marmatiei (MM) – CS Unirea Jucu (CJ) A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj)
  ACS Industria Galda – CS FC Zalău (SJ) A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-10-18     Ora: 15:00 A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş)

Sursa: frf-cca.ro

 

VEZI SI:

Liga 3, Etapa 8: Arbitrii si observatorii jocurilor programate vineri

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!