Liga 3, Etapa 5: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuSep 27, 2014

Liga 3, Etapa 5, 26-27 septembrie 2014

 

Seria 1

 

# echipe arbitri
1 CS FC Zagon (CV) – CS Stiinta Miroslava (IS) A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov)
2 CS Aerostar Bacău (BC) – CS Sporting Liesti (GL) A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)
3 FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – CS FC Papauti (CV) A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) Obs: Frentescu Corneliu (Vaslui – Vaslui)
    Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava)
4 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – ACS Bucovina Radauti (SV) A: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
5 ACS Sporting Suceava – echipa retrasa – ACS Bucovina Pojorata (SV)  
  nu se disputa  
     
6 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
7 SCM Petrotub Roman (NT) – CSM Paşcani (IS) A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Simo Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău)

 

Seria 2

 

# echipe arbitri
1 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
    Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Tunari (IF) – AS Vointa Snagov (IF) A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti)
3 SC Juventus Bucureşti (B) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
4 AFC Metalosport Galati (GL) – AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
5 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Cosma Zait (Tulcea – Tulcea) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi)
6 SC FC Otelul Galaţi (GL) – FC Dinamo 1948 SA (B) A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: ANCORA (Galaţi – Galaţi) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău)
7 CS Viitorul Domneşti (IF) – ACS Inainte Modelu (CL) A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
    A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Regie (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Badea Constantin (Târgovişte – Dâmbovita)

 

Seria 3

 

# echipe arbitri
1 CS Afumati – FCM Târgovişte SA (DB) A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS URBAN Titu (DB) – CS Atletic Bradu (AG) A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Angelescu Iordan (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Podari (DJ) – CS Vişina Nouă (OT) A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Podari (Podari – Dolj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
4 FC Chindia Târgovişte (DB) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
5 C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
6 CS Inter Clinceni (IF) – AFC Astra (PH) A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti)
7 CS Stefanesti – CS Sporting Rosiori 2008 A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Babeti Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)

 

Seria 4

 

# echipe arbitri
1 CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS Muncitorul Resita – echipa retrasa  
     
2 CS Minerul Motru 2008 (GJ) – CS National Sebiş (AR) A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Moraru Maria Alina (Hunedoara – Hunedoara)
3 CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) – CS Millenium Giarmata (TM) A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Tudorică Ioan (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj)
4 CS FC Hunedoara (HD) – CS Vulturii 2009 (TM) A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj)
5 CS Ineu (AR) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Central (Ineu – Arad) Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Tanasoglu Nicolae (Timişoara – Timiş)
6 ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş)
    A1: Gaspar Petru Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj)
7 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – ACSO Filiasi A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Motorul (Arad – Arad) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara)

 

Seria 5

 

# echipe arbitri
1 CS Osorhei (BH) – CS FC Zalău (SJ) A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
2 ACS FCM Baia Mare – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor)
    Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor)
3 FC Ariesul 1907 Turda (CJ) – CSM Avantul Reghin (MS) A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara)
  Data: 2014-09-26     Ora: 17:00 A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Turda – Cluj) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş)
4 CS Iernut (MS) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Cornel Oarza (Iernut – Mureş) Obs: Damian Augustin (Blaj – Alba)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)
5 CS Unirea Jucu (CJ) – FC Unirea Dej (CJ) A: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
    A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
6 ACS Industria Galda – FC Gloria Progresul A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu)
    Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad)
7 CSM Sighetul Marmatiei (MM) – CSC Sanmartin (BH) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Băla Casian (Arad – Arad)
  Data: 2014-09-27     Ora: 17:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)

 

Sursa: frf-cca

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!