Liga 3, Etapa 23 & 26: Delegari

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMai 05, 2018

Liga 3, Seria 1, Etapa 26

# echipe arbitri
1 AFC Odorheiu Secuiesc – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Haivas Mihai Viorel (Botoşani – Botoşani)
    A1: Blănariu Alexandru (Suceava – Suceava)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Pișta Andrei (Fălticeni – Suceava) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
2 AFC Metalosport Galaţi – CSM Paşcani  
     
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
3 ASMS ACS Sănătatea Darabani – CS Avântul Valea Mărului  
     
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
4 CSM Bucovina Rădăuţi – ACS KSE Târgu Secuiesc A: Diaconu Lucian (Iaşi – Iaşi)
    A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Rădăuţi – Suceava) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi)
5 CSM Focşani 2007 – CSM Roman A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni – Ilfov)
    A1: Recsenedy Hunor Bela (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Hazi Vladut (Volovăţ – Suceava) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea) Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
6 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – ACS Olimpic Cetate Râşnov A: Motan Mihai (Aninoasa – Dâmbovita)
    A1: Onicescu Ion (Glodeni – Dâmbovita)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Răduță Gabriel (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău)
7 AFC Hărman – CS Sporting Lieşti A: Popa Silviu Gabriel (Vaslui – Vaslui)
    A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Iftime Alexandru (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Sorescu Cornel (Piteşti – Argeş)
    Obs: Lazar Mihail (Covasna – Covasna)
8 CS Aerostar Bacău – STĂ  
     
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău)

Liga 3, Seria 2, Etapa 23

# echipe arbitri
1 ACS Sportul Chiscani – SC FC Voluntari SA 2 A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) Obs: Lapa Ioan (Vaslui – Vaslui)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)
2 SC Fotbal Club FCSB SA 2 – ACS Victoria Traian A: Mihuleac Gabriel (Iaşi – Iaşi)
    A1: Turcanu Ionut (Coţuşca – Botoşani)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Baza ARCOM (teren 3 sintetic) – FCSB (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti)
3 AFC Metalul Buzău – CSM Râmnicu Sărat A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
    A1: Bararu Daniel (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Teren Sintetic (Cornel Negoescu – Buzău) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
4 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea – AFC Progresul 1944 Spartac A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Petre Doru Nicolae (Bucov – Prahova)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
5 AFC Unirea 04 Slobozia – CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov; foto)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
6 ACSM Olteniţa – AS FC Agricola Borcea A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)
7 ACS Înainte Modelu – ASSCS Farul Constanţa A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: State Şerban (Curtea de Argeş – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău)
    Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti)

Liga 3, Seria 3, Etapa 23

# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Domneşti – AS FC Aninoasa A: Danila Stefanita (Buftea – Ilfov)
    A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Vasile Alexandru (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Vointa (Domneşti – Ilfov) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti)
2 AFC Astra 2 – CSM Flacăra Moreni A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Matei Adrian (Berceni – Ilfov)
3 CS Mioveni 2 – CS Concordia Chiajna 2 A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Baza Sportivă Gr. Şc. Colibaşi (Colibaşi – Argeş) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova)
4 CS Atletic Bradu – ACS Petrolul 52 A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică – Sibiu)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi – Dolj)
5 CS Sporting Roşiori 2008 – ACS Urban Titu  
  nu se disputa  
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion:  
     
6 SC Popeşti-Leordeni – CS Tunari A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Mocanu Robert (Brăila – Brăila)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea – Tulcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni – Ilfov) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
7 ACSF Voinţa Turnu Măgurele – AFCM Alexandria A: Ioniță Eduard (Constanţa – Constanţa)
    A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Voinţa (Saelele – Teleorman) Obs: Ungureanu Florin (Bacău – Bacău)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)

Liga 3, Seria 4, Etapa 26

# echipe arbitri
1 ACSO Filiaşi – Club Sportiv U Craiova SA 2 A: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Prioteasa Mădălin (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)
2 CS Şoimii Lipova – ACS Ghiroda A: Necrici Razvan (Chechiş – Maramureş)
    A1: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal Pancota (Pâncota – Arad) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
3 CS Millenium Giarmata – CSM Școlar Reșita A: Lădar Razvan (Zalău – Sălaj)
    A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad)
4 CNS Cetate Deva – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Biro Zsolt (Belin – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)
5 CS Naţional Sebiş – CSM Lugoj A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Suciu George (Câmpia Turzii – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
6 AFC Hermannstadt 2 – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Muresan Alin Cristian (Floreşti – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Independenta Obor (Sibiu – Sibiu) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov)
7 ACS Şirineasa – STĂ  
     
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion:  
     
8 CS Internaţional Băleşti – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Băleşti – Gorj) Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinţi – Mehedinţi)

Liga 3, Seria 5, Etapa 26

# echipe arbitri
1 ACS Performanţa Ighiu – ACS FC Avrig A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara – Cluj)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Ighiu (Ighiu – Alba) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara – Hunedoara)
    Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş)
2 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – CS Iernut A: Kemenes Norbert (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Gozman Cristian (Oradea – Bihor)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Cheregi Ionut Bogdan (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj)
    Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba)
3 FC CFR 1907 Cluj SA 2 – ACS Industria Galda A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu)
  Data: 2018-05-04     Ora: 18:00 A2: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş)
4 ACS Viitorul Ghimbav – AFC Unirea 1924 Alba Iulia  
     
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
5 AFC Unirea Tăşnad – ACS Fotbal Comuna Recea A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Unirea (Tăşnad – Satu Mare) Obs: Pirtea Ioan (Oradea – Bihor)
    Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor)
6 STĂ – AFC Metalurgistul Cugir 1939  
     
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
7 FC Unirea Dej – CSM Avântul Reghin A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2018-05-05     Ora: 18:00 A2: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
8 AS FC Universitatea Cluj – CS Gaz Metan Mediaş 2  
     
  Data: 2018-05-06     Ora: 13:30
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!