Liga 3, Etapa 22/25: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuApr 29, 2017

Liga 3, Etapa 22/25
Iugulescu_Albon_frf_600x406

Seria 1, Etapa 25

# echipe arbitri
1 CSM Roman (NT) – CS Aerostar Bacău (BC) A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava)
2 Atletico Vaslui – CS Sporting Lieşti (GL) A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ)
    A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Iftime Alexandru (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău)
    Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău)
3 CSM Paşcani (IS) – Sportul Chiscani (BR) A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
4 ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat – AFC Odorheiu Secuiesc A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
5 Sport Club Bacau (BC) – STA  
     
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00  
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
6 CS Ştiinţa Miroslava (IS) – ACS Olimpic Cetate Rasnov A: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)
7 AFC Hărman – AFC Metalosport Galaţi (GL) A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
8 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CS Avântul Valea Mărului (GL) A: Roman Cosmin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Toma Costin Ioan (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Lazar Mihail (COVASNA – Covasna)

Seria 2, Etapa 22

# echipe arbitri
1 AFC Astra 2 (PH) – FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2017-04-28     Ora: 15:00 A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Ungureanu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Petrolistul Boldești – SC FC Metaloglobus SA (B) A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Petrolistul (Boldeşti-Scăieni – Prahova) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Manu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
3 Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) A: Ene Andreea (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orasenesc (Ovidiu – Constanţa) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
4 CS Tunari (IF) – CS Viitorul Domneşti (IF) A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cernea Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
5 AS Arsenal Malu (GR) – ACS Inainte Modelu (CL)  
  nu se disputa  
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00  
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion:  
     
6 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – SC Popeşti Leordeni A: Despina Alexandru (Constanţa – Constanţa)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Belu George (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)
7 CSM Olteniţa – CSA Axiopolis Sport Cernavoda A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Mihail Marian (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 3, Etapa 25

# echipe arbitri
1 CS Mioveni 2 – SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj)
    Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Șirineasa – FCM Alexandria (TR) A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Comunal (Şirineasa – Vâlcea) Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
3 Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – CS Sporting Rosiori 2008 A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş)
    Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu)
4 CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) – SCM Pitesti (AG) A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACS URBAN Titu (DB) – FC Aninoasa (DB) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
6 CS Atletic Bradu (AG) – STA  
     
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00  
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş)  
     
7 FC Voluntari 2 – CS Podari (DJ)  
  nu se disputa  
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00  
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov)  
     
8 CSM Flacăra Moreni (DB) – ACSO Filiaşi A: Anghelina Cristian (Piteşti – Argeş)
    A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 4, Etapa 22

# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CS Millenium Giarmata (TM) A: Piriu Dragos (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)
2 CS National Sebiş (AR) – ACS Poli Timișoara 2 A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
3 CS Municipal Lugoj (TM) – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş)
    A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
4 CS Performanţa Ighiu (AB) – ACS Industria Galda A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş)
    A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal Ighiu (IGHIU – Alba) Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Copacean Adrian (Caras Severin – Caraş Severin)
5 AS FC Ripensia Timișoara (TM) – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)
6 CSM Scolar Resita – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş)
    A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj)
7 ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 – CNS Cetate Deva A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)

Seria 5, Etapa 25

# echipe arbitri
1 CS Unirea Jucu (CJ) – ACS Fotbal Comuna Recea A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj)
    A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor)
2 CS Oşorhei (BH) – CS FC Zalău (SJ) A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş)
3 CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – AFC Hermannstadt A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
4 AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 – FC Unirea Dej (CJ) A: Rodina Vasile (Ocna Mureş – Alba)
    A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-04-28     Ora: 17:00 A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: TRANS-SIL 2 (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov)
5 STA – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj (CJ)  
     
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00  
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
6 CS Iernut (MS) – CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj; foto-dreapta)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita; foto-stanga)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov)
7 CSM Avântul Reghin (MS) – ACS Comunal Recolta Dorolț A: Jurca Tudor Florin (Arad – Arad)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00 A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
8 CS Viitorul Ulmeni (MM) – ACS FC Bistriţa  
  nu se disputa  
  Data: 2017-04-29     Ora: 17:00  
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Orasenesc (Ulmeni – Maramureş)  
     

 Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!