Liga 3, Etapa 20 | Delegari arbitri si observatori

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuMar 29, 2014

Etapa 20

  Echipe Arbitri
1 SCM Petrotub Roman (NT) – SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi)
    A1: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Iacobiță Gabriela (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion : Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Lupulescu Emil (Iaşi – Iaşi)
2 AS FCM Bacau (BC) – CS FC Dorohoi (BT)  
  nu se disputa  
     
3 ACS Bucovina Radauti (SV) – CSM Moinesti (BC) A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Condurache Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ)
4 ACS Sporting Suceava (SV) – ACS Bucovina Pojorata (SV) A: Harabagiu Mihai (Bacău – Bacău)
    A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Boca Sorin (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
5 FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – CS Aerostar Bacău (BC) A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Gheorghiu Stan (Focşani – Vrancea)
6 CS Stiinta Miroslava (IS) – CS Kosarom Pascani (IS) A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)
    A1: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Țuțu Lucian (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Harabagiu Ion (Bacău – Bacău)
    Obs: Gheorghe Aurel (Bucureşti – Bucureşti)

 

1 FC Voluntari (IF) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) A: Dumitru Robert George (Braşov – Braşov)
    A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion v:shapes=”_x0000_i1028″>: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Rămureanu Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Progresul Cernica (IF) – FC Afumati (IF) A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş)
    A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion : Comunal (Cernica – Ilfov) Obs: Cojocaru Ispas (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
3 ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) – CS Stefanesti (IF) A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Niţă Adrian (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion’ v:shapes=”_x0000_i1030″> : Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Ichim Vasile (Tulcea – Tulcea)
4 CS Sporting Liesti (GL) – ACS Rapid Fetesti (IL) A: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Perianu Cătălin Raul (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Meregiu Haralambe (Tulcea – Tulcea)
5 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Banu Lucian Gabriel (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Uţică Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Ciugarin Marius (Bucureşti – Bucureşti)
6 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Militaru Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) Obs: Badea Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)

 

1 SC FC METALOGLOBUS SA (B) – SC Juventus Bucureşti (B) A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina – Olt)
    A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion v:shapes=”_x0000_i1032″>: Clinceni 2 Comunal (Clinceni – Ilfov) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Garabet Hacic (Constanţa – Constanţa)
2 FC Baloteşti (IF) – CS Vişina Nouă (OT) A: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion : Comunal Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Coman Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Argaseala Tiberiu (Ploieşti – Prahova)
3 ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS Inter Clinceni (IF) A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Cirlea Gabriel (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion’ v:shapes=”_x0000_i1034″> : Isalnita (Işalniţa – Dolj) Obs: Tudorică Ioan (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)
4 CS FC Balş 2007 (OT) – CS Viitorul Domneşti (IF) A: Safta Mihai (Ploieşti – Prahova)
    A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Neacsu Ionut (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Parc (Balş – Olt) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Ilie Alexandru (Craiova – Dolj)
5 CS Podari (DJ) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Podari (Podari – Dolj) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş)
6 CS Tunari (IF) – Dinamo 2 1948 SA (B) A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Dimache Ionut Jenel (Slobozia – Ialomiţa) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Floricel Ioan (Braşov – Braşov)
    Obs: Florea Frusin (Bucureşti – Bucureşti)

 

1 CS Vulturii 2009 (TM) – CS Muncitorul Resita (CS) A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion v:shapes=”_x0000_i1036″>: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Bogdan Ioan (Arad – Arad)
2 ACS Jiul Rovinari (GJ) – CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ)  
  nu se disputa  
     
3 ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS FC Caransebes (CS) A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş)
    A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion’ v:shapes=”_x0000_i1037″> : Orasenesc (Turceni – Gorj) Obs: Hanca Florin (Aiud – Alba)
    Obs: Niculescu Victor (Craiova – Dolj)
4 FC Avrig (SB) – SCM 2012 Resita (CS)  
  nu se disputa  
     
5 CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) A: Dumuţă Daniel (Stânceşti – Bihor)
    A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Biro Gavril (Arad – Arad)
6 CS FC Hunedoara (HD) – CS Millenium Giarmata (TM) A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Nichimiş Valer (Alba Iulia – Alba)

 

1 CS National Sebiş (AR) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion v:shapes=”_x0000_i1038″>: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
2 CS FC Zalău (SJ) – CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM)  
  nu se disputa  
     
3 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – FC Unirea Dej (CJ) A: Nicoras Ionut (Arad – Arad)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lar Daniel (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Ciocan Ion (Cluj-Napoca – Cluj)
4 CS Soimii Pancota (AR) – CS Osorhei (BH) A: Chiorean Marius (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Hiticas Andra Simona (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Soimii (Pancota – Arad) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Pataki Zoltan (Satu Mare – Satu Mare)
5 ACS FC Municipal Baia Mare (MM) – CS Unirea Jucu (CJ) A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor)
    A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
6 CS Ineu (AR) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) A: Tarcea Sorin (Timişoara – Timiş)
    A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Orasenesc (Ineu – Arad) Obs: Radu Adrian (Deva – Hunedoara)
    Obs: Bumbui Mihai (Timişoara – Timiş)

 

1 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) – FCM Târgovişte SA (DB) A: Ciuchita Laurentiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Calus Mircea (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Lazar Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) 
  Liga a 3-a, Seria 6  
  Stadion: Baza Sportiva Buftea (Iarba) (Buftea – Ilfov) Obs: Munteanu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Civitas Fagaras (BV) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG)  
  nu se disputa  
     
3 CS Atletic Bradu (AG) – FC CONPET Ploieşti (PH) A: Cotoara Cristian (Sibiu – Sibiu)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 6  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Răducă Valer (Bucureşti – Bucureşti)
4 ACS URBAN Titu (DB) – CSM Avantul Reghin (MS) A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-03-28     Ora: 15:00 A2: Danasel Alexandra Alina (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 3-a, Seria 6  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Rosu Eugen (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
5 FC Chindia Târgovişte (DB) – CS FC Zagon (CV) A: Baston Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Ungureanu Mihai (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 6  
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Negoiţă Gheorghe (Brăila – Brăila)
    Obs: Gherghe Alexandru (Braşov – Braşov)
6 CS FC Papauti (CV) – FC MUNICIPAL Câmpina (PH) A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara)
  Data: 2014-03-29     Ora: 15:00 A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 6  
  Stadion: Comunal (Păpăuti – Covasna) Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Cioloboc Horatiu (Târgu Mureş – Mureş)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!