# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Aerostar Bacău (BC) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Donciu Stefa (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
2 | CS FC Zagon (CV) – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) | A: Inoan Vlad (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Zagon – Covasna) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) | ||
3 | CS Sporting Liesti (GL) – ACS Sporting Suceava – echipa retrasa | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | ||
4 | CS FC Papauti (CV) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Mateescu Emil Andrei(foto, sursa: Facebook) (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Păpăuti – Covasna) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Hanu Dorinel (Braşov – Braşov) | ||
5 | ACS Bucovina Radauti (SV) – SCM Petrotub Roman (NT) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) | Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani) | ||
6 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – CSM Paşcani (IS) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
7 | CS Stiinta Miroslava (IS) – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – AFC Metalosport Galati (GL) | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – SC FC Otelul 2 Galaţi (GL) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – CS Tunari (IF) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Zisu Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
4 | FC Dinamo 2 1948 SA (B) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu) |
A1: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: M. Oprean (1 Decembrie – Ilfov) | Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) | ||
5 | SC Juventus Bucureşti (B) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova) | ||
6 | ACS FC Viitorul Axintele (IL) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Dimancea Paul (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi) | ||
7 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – AS Vointa Snagov (IF) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Marinescu Petre (Tulcea – Tulcea) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS URBAN Titu (DB) – CS Podari (DJ) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman) | |
Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov) | ||
2 | CS Afumati – FC Chindia Târgovişte (DB) | A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina – Olt) |
A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi) | ||
3 | CS Atletic Bradu (AG) – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Niţă Adrian (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Tudorică Ioan (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) – CS Stefanesti | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Badea Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | CS Vişina Nouă (OT) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Sportul (Visina – Olt) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj) | ||
6 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş) |
A1: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Alecsandrescu Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | FCM Târgovişte SA (DB) – AFC Astra 2 (PH) | A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS Ineu (AR) | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) | ||
2 | ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj) | ||
3 | CS Pandurii Lignitul 2 Târgu Jiu (GJ) – CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) | A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj) | Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj) | |
Obs: Pancu Bogdan (Craiova – Dolj) | ||
4 | CS Vulturii 2009 (TM) – ACSO Filiasi | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad) | |
Obs: Biro Gabor (Arad – Arad) | ||
5 | CS FC Hunedoara (HD) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Buia Romulus (Baia Mare – Maramureş) | ||
6 | CS Muncitorul Resita – echipa retrasa – CS Minerul Motru 2008 (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: | ||
7 | CS National Sebiş (AR) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS FCM Baia Mare – CS Iernut (MS) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Lucaciu Dinu (Jibou – Sălaj) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
2 | CS Osorhei (BH) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Comunal Osorhei (Osorhei – Bihor) | Obs: Arsa Emil (Arad – Arad) | |
Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad) | ||
3 | FC Unirea Dej (CJ) – CSC Sanmartin (BH) | A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş) | ||
4 | CS FC Zalău (SJ) – FC Gloria Progresul | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | ||
Data: 2014-09-05 Ora: 17:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) | ||
5 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Radu Adrian (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj) | ||
6 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – ACS Industria Galda | A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj) |
A1: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş) | ||
7 | CSM Avantul Reghin (MS) – CSM Sighetul Marmatiei (MM) | |
Data: 2014-09-06 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita |
Sursa: CCA
Comentarii recente