Liga 3, Etapa 18&20: Delegari arbitri si observatori

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 31, 2018

Etapa 20

# echipe arbitri
1 AFC Metalosport Galaţi – CSM Focşani 2007  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Dunărea (Galaţi – Galaţi)  
     
2 AFC Odorheiu Secuiesc – CSM Bucovina Rădăuţi A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni – Ilfov)
    A1: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti; foto: facebook) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău)
3 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – ASMS ACS Sănătatea Darabani A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Rusu Mircea (Bertea – Prahova)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău)
    Obs: Simionas Vasile (Iaşi – Iaşi)
4 AFC Hărman – CSM Paşcani A: Dumitru Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Lazar Mihail (Covasna – Covasna)
5 CS Aerostar Bacău – CS Avântul Valea Mărului  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău)  
     
6 STĂ – ACS KSE Târgu Secuiesc  
     
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
7 CS Sporting Lieşti – CSM Roman A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Lieşti – Galaţi) Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
8 ACS Olimpic Cetate Râşnov – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Petre Doru Nicolae (Bucov – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Ungureanu Florin (Bacău – Bacău)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)

Etapa 18

# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA 2 – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Carson Marian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Tanase Cristian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Anghel Iordanescu sintetic (Pipera – Ilfov) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Sportul Chiscani – ACS Înainte Modelu A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Răduță Gabriel (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)
3 CSA Axiopolis Sport Cernavodă – ASSCS Farul Constanţa A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi)
    A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)
4 ACS Victoria Traian – CSM Râmnicu Sărat A: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi)
    A1: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea – Tulcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal Traian (Traian – Brăila) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
5 AS FC Agricola Borcea – AFC Progresul 1944 Spartac A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov)
6 AFC Unirea 04 Slobozia – AFC Metalul Buzău A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
7 ACSM Olteniţa – SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Lica Iurgen Ciprian (Constanţa – Constanţa)
    A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)

Etapa 18

# echipe arbitri
1 CSM Flacăra Moreni – ACS Petrolul 52 A: Istrate Dragoş (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
2 ACS Viitorul Domneşti – CS Mioveni 2 A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ – Neamţ)
    A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Iftime Alexandru (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Vointa (Domneşti – Ilfov) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Craciun Romel (Giurgiu – Giurgiu)
3 ACS Urban Titu – CS Concordia Chiajna 2  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita)  
     
4 CS Tunari – AFCM Alexandria A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
5 AS FC Aninoasa – ACSF Voinţa Turnu Măgurele A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Aninoasa (Aninoasa – Dâmbovita) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Mihail Marian (Bucureşti – Bucureşti)
6 CS Sporting Roşiori 2008 – CS Atletic Bradu A: Pascu Cristian Antonio (Constanţa – Constanţa)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede – Teleorman) Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi – Dolj)
7 SC Popeşti-Leordeni – AFC Astra 2 A: Ciuchiță Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Istrate Marian (Buftea – Ilfov)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) Obs: Raceala Nicolae (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti)

Etapa 20

# echipe arbitri
1 ACSO Filiaşi – ACS Şirineasa A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
2 CNS Cetate Deva – CS Millenium Giarmata A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Popa Dragos Daniel (Băişoara – Cluj)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
3 CS Naţional Sebiş – Club Sportiv U Craiova SA 2 A: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor)
4 AFC Hermannstadt 2 – ACS Ghiroda A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel – Argeş)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Independenta Obor (Sibiu – Sibiu) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba)
5 Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Jurca Tudor Florin (Arad – Arad)
    A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş – Caraş Severin)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Banatul (Timişoara – Timiş) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
6 CS Internaţional Băleşti – CS Şoimii Lipova A: Buzarnescu Dan Stefan (Craiova – Dolj)
    A1: Popa Romeo (Craiova – Dolj)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Băleşti – Gorj) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Copacean Adrian (Caraş Severin – Caraş Severin)
7 CS Gloria Lunca Teuz Cermei – CSM Școlar Reșita A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu)
    A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) Obs: Pirtea Ioan (Oradea – Bihor)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)
8 CSM Lugoj – STĂ  
     
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş)  
   

Etapa 20

# echipe arbitri
1 ACS Performanţa Ighiu – AS FC Universitatea Cluj A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş)
    Obs: Grigore Felix (Bucureşti – Bucureşti)
2 FC CFR 1907 Cluj SA 2 – CS Iernut A: Moisa Mihai (Iaşi – Iaşi)
    A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Contofan Iulian (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Abrudan Patritiu (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
3 AFC Metalurgistul Cugir 1939 – ACS Fotbal Comuna Recea A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2018-03-30     Ora: 15:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
4 AFC Unirea Tăşnad – ACS Viitorul Ghimbav  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Unirea (Tăşnad – Satu Mare)  
     
5 STĂ – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca  
     
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
6 FC Unirea Dej – ACS FC Avrig A: Popa Adina Claudia (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
7 ACS Industria Galda – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Roman George Catalin (Grădinari – Timiş)
    A1: State Şerban (Curtea de Argeş – Argeş)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba)
8 CSM Avântul Reghin – CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Spinu Mihai (Dej – Cluj)
    A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-03-31     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Suhan Grigore (Suceava – Suceava)
    Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!