Liga 3, Etapa 18/20
Seria 1, Etapa 20
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat – Atletico Vaslui | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Octavian Grigore (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | CSM Roman (NT) – CS Ştiinţa Miroslava (IS) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău; foto) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău) | |
Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
3 | CS Aerostar Bacău (BC) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
Seria 2, Etapa 18
# | echipe | arbitri |
1 | SC FC Metaloglobus SA (B) – FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) | A: Paraluta Cristina Elena (Ploieşti – Prahova) |
A1: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | AFC Astra 2 (PH) – CSA Axiopolis Sport Cernavoda | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 3, Etapa 20
# | echipe | arbitri |
1 | Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Ciorescu Octavian (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) | Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov) | |
Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj) | ||
2 | SCM Pitesti (AG) – FC Voluntari 2 | A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Matei Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 4, Etapa 18
# | echipe | arbitri |
1 | CS Millenium Giarmata (TM) – ACS Industria Galda | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) | ||
2 | ACS Poli Timișoara 2 – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) | A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş) |
A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Calor (Timişoara – Timiş) | Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
3 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – AFC Unirea 1924 Alba Iulia | A: Lastun Mihail Sebastian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) | Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş) | ||
4 | CS National Sebiş (AR) – CS Gloria Lunca Teuz Cermei | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Zifceac Ludovic (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad) | ||
5 | CS Municipal Lugoj (TM) – ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 | A: Rodina Vasile (Ocna Mureş – Alba) |
A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj) |
Seria 5, Etapa 20
# | echipe | arbitri |
1 | AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 – CS Osorhei (BH) | A: Trifan Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Transil 2 (Târgu Mureş – Mureş) | Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov) | |
Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu) | ||
2 | CS Unirea Jucu (CJ) – CS Iernut (MS) | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
3 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CS Viitorul Ulmeni (MM) | A: Roman George Catalin (Gradinari – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj) | ||
4 | CS FC Zalău (SJ) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
5 | CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) – ACS Comunal Recolta Dorolț | A: Spinu Mihai (Dej – Cluj) |
A1: Seiche Lazar Flavius (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2017-03-31 Ora: 15:00 | A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Sparta (Mediaş – Sibiu) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente