Liga 3, Etapa 16/18: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 17, 2017

Liga 3, Etapa 16/18

Samsudean_Curs-arb-L1_vara16_TF (27) Seria 1, Etapa 18

# echipe arbitri
1 ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat – CS Ştiinţa Miroslava (IS) A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Barbu Liviu (Videle – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui)
2 Atletico Vaslui – CSM Paşcani (IS) A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ)
    A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Iftime Alexandru (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău)
3 CSM Roman (NT) – AFC Hărman A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani)
4 CS Aerostar Bacău (BC) – CS Avântul Valea Mărului (GL) A: Jijiie Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    A1: Turcanu Ionut (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Caba Bogdan Vasile (Darabani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Grigore Felix (Bucureşti – Bucureşti)
5 Sport Club Bacau (BC) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Letea (Bacău – Bacău) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
6 STA – AFC Odorheiu Secuiesc  
     
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
7 CS Sporting Lieşti (GL) – AFC Metalosport Galaţi (GL) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi)
8 ACS Olimpic Cetate Rasnov – Sportul Chiscani (BR) A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Mihail Marian (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 2, Etapa 16

# echipe arbitri
1 SC FC Metaloglobus SA (B) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Manu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
2 FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) – ACS Inainte Modelu (CL) A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Belu George (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti)
3 AFC Astra 2 (PH) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş)
    A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
4 CS Viitorul Domneşti (IF) – SC Popeşti Leordeni A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Complex Tehnic FRF (Buftea – Ilfov) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
5 CS Petrolistul Boldești – CSA Axiopolis Sport Cernavoda A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) Obs: Bocaneala Marius (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău)
6 CS Tunari (IF) – CSM Olteniţa A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Raduta Gabriel (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
7 Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – AS Arsenal Malu (GR)  
   

Seria 3, Etapa 18

# echipe arbitri
1 Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – CS Mioveni 2 A: Breoi Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman)
2 CS Atletic Bradu (AG) – ACS Șirineasa A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Nuta Nicolae (Ploieşti – Prahova)
3 CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) – CSM Flacăra Moreni (DB) A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
4 SCM Pitesti (AG) – CS Sporting Rosiori 2008 A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Cristian Vlad (Ploieşti – Prahova)
5 ACS URBAN Titu (DB) – FC Voluntari 2 A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)
6 FC Aninoasa (DB) – ACSO Filiaşi A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Aninoasa (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) Obs: Ungureanu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
7 STA – CS Podari (DJ)  
     
8 SC FC Steaua București SA 2 – FCM Alexandria (TR) A: Dicu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Brandusa Silviu (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Rusu Mircea (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Craciun Dumitru (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 4, Etapa 16

# echipe arbitri
1 CS Millenium Giarmata (TM) – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) A: Rosu Catalin (Var – Sălaj)
    A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş)
2 ACS Poli Timișoara 2 – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Spinu Mihai (Dej – Cluj)
    A1: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Calor (Timişoara – Timiş) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
3 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CNS Cetate Deva A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)
4 CS National Sebiş (AR) – ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş)
    A1: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
5 CS Municipal Lugoj (TM) – AS FC Ripensia Timișoara (TM) A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
6 ACS Industria Galda – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov)
7 CS Performanţa Ighiu (AB) – CSM Scolar Resita A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Muresan Alin Cristian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal Ighiu (IGHIU – Alba) Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov)
    Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)

Seria 5, Etapa 18

# echipe arbitri
1 AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Moca Rares (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Transil 2 (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Mironas Ioan (Piatra Neamţ – Neamţ)
2 CS Osorhei (BH) – CS Iernut (MS) A: Hurducas Victor (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Mutu Andrei (Alba Iulia – Alba) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj)
3 CS Unirea Jucu (CJ) – CS Viitorul Ulmeni (MM) A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
4 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – ACS FC Bistrita A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Muresan Cristian Gheorghe (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Tira Mihai (Alba Iulia – Alba)
5 CS FC Zalău (SJ) – ACS Comunal Recolta Dorolț A: Roman George Catalin (Gradinari – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-03-17     Ora: 15:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş; foto) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor)
6 STA – CSM Avantul Reghin (MS)  
     
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00  
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
7 ACS Fotbal Comuna Recea – FC Unirea Dej (CJ) A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj)
    Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
8 AFC Hermannstadt – CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!