Liga 3, Etapa 15/17: Arbitrii si observatorii jocurilor programate vineri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 10, 2017

Liga 3, Etapa 15/17

 Flaviu Mocanu_facebook_600x380

Seria 1, Etapa 17

# echipe arbitri
1 CSM Paşcani (IS) – CS Stiinta Miroslava (IS) A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ)
    A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi)

 

Seria 2, Etapa 15

# echipe arbitri
1 ACS Inainte Modelu (CL) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)
2 SC Popeşti Leordeni – FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Carson Marian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Cintic Malina (Bucureşti – Bucureşti)

 

Seria 3, Etapa 17

# echipe arbitri
1 ACS Șirineasa – CS Mioveni 2 A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Comunal (Şirineasa – Vâlcea) Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj)
    Obs: Octavian Grigore (Ploieşti – Prahova)
2 FC Voluntari 2 – CS Atletic Bradu (AG) A: Lazar Calin Gheorghe (Mediaş – Sibiu)
    A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Gheorghe Dinca (Voluntari – Ilfov) Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Boroneant Silvia (Bucureşti – Bucureşti)
3 ACSO Filiaşi – SCM Pitesti (AG) A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa)

 

Seria 4, Etapa 15

# echipe arbitri
1 ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
    A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-03-09     Ora: 15:00 A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
2 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal Galtiu (Sîntimbru – Alba) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
3 CNS Cetate Deva – ACS Poli Timișoara 2 A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad)
4 CS Municipal Lugoj (TM) – CS Millenium Giarmata (TM) A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara)
    A1: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad; foto)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)

 

Seria 5, Etapa 17

# echipe arbitri
1 ACS FC Bistrita – ACS Fotbal Comuna Recea A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Muresan Alin Cristian (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
2 CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) – CS FC Zalău (SJ) A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş)
    A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-03-10     Ora: 15:00 A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Sparta (Mediaş – Sibiu) Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara)

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!