Liga 3, Etapa 15/17: Arbitrii si observatorii jocurilor programate sambata

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 11, 2017

Liga 3, Etapa 15/17 

Ioan Onicas_595x392_SS

Seria 1, Etapa 17

# echipe arbitri
1 AFC Hărman – Atletico Vaslui A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova)
2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Roman (NT) A: Dicu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal – Sintetic (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
3 AFC Odorheiu Secuiesc – Sport Club Bacau (BC) A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
4 CS Avântul Valea Mărului (GL) – STA  
     
     
5 AFC Metalosport Galaţi (GL) – CS Aerostar Bacău (BC) A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi)
    A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău)
6 Sportul Chiscani (BR) – CS Sporting Liesti (GL) A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău)
    Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)
7 ACS Olimpic Cetate Rasnov – ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ)
    A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Mateescu Angelo (Ploieşti – Prahova)

Seria 2, Etapa 15

# echipe arbitri
1 CSA Axiopolis Sport Cernavoda – CS Viitorul Domneşti (IF) A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi)
    A1: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Mocanu Robert (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti)
2 CSM Olteniţa – CS Petrolistul Boldești A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)
3 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – CS Tunari (IF) A: Piriu Dragos (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: Rusu Mircea (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Craciun Romel (Giurgiu – Giurgiu)
4 AS Arsenal Malu (GR) – AFC Astra 2 (PH)  
     
5 Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – SC FC Metaloglobus SA (B) A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Orasenesc (Ovidiu – Constanţa) Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)

Seria 3, Etapa 17

# echipe arbitri
1 CSM Flacăra Moreni (DB) – ACS URBAN Titu (DB) A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău)
    Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş)
2 CS Sporting Rosiori 2008 – CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Matei Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Podari (DJ) – FC Aninoasa (DB) A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Podari (Podari – Dolj) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
4 FCM Alexandria (TR) – STA  
5 SC FC Steaua București SA 2 – Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 4, Etapa 15

# echipe arbitri
1 CS Gloria Lunca Teuz Cermei – ACS Industria Galda A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Tănăsuc Andra (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor)
2 CSM Scolar Resita – CS National Sebiş (AR) A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj)
3 AS FC Ripensia Timișoara (TM) – CS Performanţa Ighiu (AB) A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)

Seria 5, Etapa 17

# echipe arbitri
1 CS Iernut (MS) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu)
    A1: Biro Zsolt (Belin – Covasna)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Osmache Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj; foto: sportulsalajean.ro)
    Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov)
2 CSM Avantul Reghin (MS) – CS Osorhei (BH) A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu)
3 CS Viitorul Ulmeni (MM) – STA  
     
4 FC Unirea Dej (CJ) – CS Unirea Jucu (CJ) A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Unirea (Dej – Cluj) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
5 ACS Comunal Recolta Dorolț – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Toderas Gabriela Ioana (Suncuius – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş)
6 AFC Hermannstadt – AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-03-11     Ora: 15:00 A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj)

Sursa: frf-cca.ro

Vezi si:

Liga 3, Etapa 15/17: Arbitrii si observatorii jocurilor programate vineri

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!