Liga 3, Etapa 15: Arbitrii si observatorii jocurilor programate maine

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuDec 01, 2017

Liga 3, Etapa 15 / Seriile 1, 4 si 5

Seria 1

1 ACS KSE Târgu Secuiesc – AFC Metalosport Galaţi A: Roman Cosmin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc – Covasna) Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova)
2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Paşcani A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
3 ACS Olimpic Cetate Râşnov – ASMS ACS Sănătatea Darabani A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti; foto)
4 CS Sporting Lieşti – CSM Bucovina Rădăuţi A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău)
5 STĂ – CSM Focşani 2007  
     
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00  
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
6 AFC Hărman – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)

 

Seria 4

# echipe arbitri
1 CSM Școlar Reșita – ACSO Filiaşi A: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Doarvoas Claudiu (Mintia – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
2 STĂ – ACS Ghiroda  
     
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00  
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion:  
     
3 CS Gloria Lunca Teuz Cermei – ACS Şirineasa A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor)
    A1: Lakatos Rares (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Copacean Adrian (Caras Severin – Caraş Severin)

 

Seria 5

# echipe arbitri
1 CS Gaz Metan Mediaş 2 – CS Iernut A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2017-12-01     Ora: 14:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Dumbrăveni – Sibiu) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu)
    Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov)
2 AFC Metalurgistul Cugir 1939 – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-12-01     Ora: 14:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Jivan Mihai (Arad – Arad)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
3 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – ACS Performanţa Ighiu A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba)
4 ACS Fotbal Comuna Recea – ACS FC Avrig A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
5 CSM Avântul Reghin – ACS Viitorul Ghimbav A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
6 ACS Industria Galda – AS FC Universitatea Cluj A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj)
7 FC Unirea Dej – STĂ  
     
  Data: 2017-12-02     Ora: 14:00  
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj)  

 

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!