Liga 3, Etapa 12: Arbitrii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 11, 2017

Liga 3, Etapa 12

# echipe arbitri
1 CSM Paşcani – CS Avântul Valea Mărului A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ)
    A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Iftime Alexandru (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani)
2 AFC Metalosport Galaţi – CS Aerostar Bacău A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova)
    A1: Rusu Mircea (Bertea – Prahova)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
3 AFC Hărman – STĂ  
     
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov)  
     
4 AFC Odorheiu Secuiesc – ACS Olimpic Cetate Râşnov A: Motan Mihai (Aninoasa – Dâmbovita)
    A1: Păunescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
5 CSM Focşani 2007 – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: State Şerban (Curtea de Argeş – Argeş)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău)
6 CSM Bucovina Rădăuţi – CSM Roman A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Recsenedy Hunor Bela (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
7 ASMS ACS Sănătatea Darabani – ACS KSE Târgu Secuiesc A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Orăşenesc (Darabani – Botoşani) Obs: Suhan Grigore (Suceava – Suceava)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
8 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – CS Sporting Lieşti A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2017-11-11     Ora: 16:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Lapa Ioan (Vaslui – Vaslui)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)

 

# echipe arbitri
1 CSM Râmnicu Sărat – SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
    A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
2 CSA Axiopolis Sport Cernavodă – SC FC Voluntari SA 2 A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
3 AS FC Agricola Borcea – AFC Unirea 04 Slobozia A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Bararu Daniel (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
4 ACS Victoria Traian – ACS Sportul Chiscani A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova)
    A1: Răduță Gabriel (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Ciorescu Octavian (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal Traian (Traian – Brăila) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi)
5 ASSCS Farul Constanţa – ACSM Olteniţa A: Părăluță Cristina Elena (Ploieşti – Prahova; foto)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Techirghiol (Techirghiol – Constanţa) Obs: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Munteanu Ionel (Bacău – Bacău)
6 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS Înainte Modelu A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Osmache Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Raceala Nicolae (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti)
7 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea – AFC Metalul Buzău A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)

 

# echipe arbitri
1 CS Tunari – CS Sporting Roşiori 2008 A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Central (Buftea – Ilfov) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Cintic Malina (Bucureşti – Bucureşti)
2 CSM Flacăra Moreni – ACS Viitorul Domneşti A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman)
3 CS Concordia Chiajna 2 – SC Popeşti-Leordeni A: Pascu Cristian Antonio (Constanţa – Constanţa)
    A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Boroneant Silvia (Bucureşti – Bucureşti)
4 AFCM Alexandria – CS Mioveni 2 A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Popa Romeo (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Bacanu Angelica (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova)
5 ACS Urban Titu – AS FC Aninoasa  
  nu se disputa  
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita)  
     
6 ACSF Voinţa Turnu Măgurele – CS Atletic Bradu A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Voinţa (Saelele – Teleorman) Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
7 ACS Petrolul 52 – AFC Astra 2 A: Bălan Alexandru (Deva – Hunedoara)
    A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-11-11     Ora: 19:15 A2: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Ionescu Dan (Bucureşti – Bucureşti)
# echipe arbitri
1 ACSO Filiaşi – AFC Hermannstadt 2 A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş)
    A1: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Onicescu Ion (Glodeni – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş)
2 CS Naţional Sebiş – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Ilie Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
3 CNS Cetate Deva – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara A: Popa Adina Claudia (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Fiter Ciprian (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Lakatos Rares (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj)
4 CS Internaţional Băleşti – CSM Lugoj A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Balesti – Gorj) Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinti – Mehedinţi)
5 ACS Şirineasa – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Moca Rares (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Jiul (Petroşani – Hunedoara) Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj)
    Obs: Copacean Adrian (Caras Severin – Caraş Severin)
6 CS Millenium Giarmata – STĂ  
     
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş)  
     
7 CS Şoimii Lipova – CSM Școlar Reșita A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor)
    A1: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal Pancota (Pâncota – Arad) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş)
8 Club Sportiv U Craiova SA 2 – ACS Ghiroda A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)
# echipe arbitri
1 ACS Performanţa Ighiu – FC CFR 1907 Cluj SA 2 A: Păușan Ioan Adrian (Crișeni – Sălaj)
    A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj)
2 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-11-10     Ora: 14:00 A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)
3 FC Unirea Dej – ACS Industria Galda A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)
4 STĂ – CSM Avântul Reghin  
     
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
5 AFC Unirea Tăşnad – AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Unirea (Tăşnad – Satu Mare) Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş)
6 ACS Viitorul Ghimbav – CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Muresan Alin Cristian (Floreşti – Cluj)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Ghimbav (Ghimbav – Braşov) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba)
7 ACS FC Avrig – CS Iernut A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Doarvoas Claudiu (Mintia – Hunedoara)
  Data: 2017-11-11     Ora: 14:00 A2: Buda Andrei (Hunedoara – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Avrig – Sibiu) Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov)
    Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj)
8 AS FC Universitatea Cluj – ACS Fotbal Comuna Recea A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-11-11     Ora: 17:00 A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!