Liga 3, Etapa 12
# | echipe | arbitri |
1 | CS Aerostar Bacău (BC) – STA | |
2 | CS Sporting Liesti (GL) – Sport Club Bacau (BC) | A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) | ||
3 | ACS Olimpic Cetate Rasnov – CSM Roman (NT) | A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) |
A1: Tocai Emeric (Mediaş – Sibiu) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) | ||
4 | Sportul Chișcani (BR) – Atletico Vaslui | A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) | Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi) | ||
5 | AFC Metalosport Galaţi (GL) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) | Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) | |
Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău) | ||
6 | CS Avântul Valea Mărului (GL) – CSM Paşcani (IS) | A: Ivan Ionel (Brăila – Brăila) |
A1: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Mocanu Robert (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Valea Mărului – Galaţi) | Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău) | |
Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău) | ||
7 | AFC Odorheiu Secuiesc – AFC Hărman | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Ciorescu Octavian (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Mateescu Angelo (Ploieşti – Prahova) |
Seria 2, Etapa 11
# | echipe | arbitri |
1 | CS Petrolistul Boldești – AFC Astra 2 (PH) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) | Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova) | ||
2 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Bararu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) | Obs: Stefan Daniel (Călăraşi – Călăraşi) | |
Obs: Dumitru Aurelian (Călăraşi – Călăraşi) | ||
3 | SC Popeşti Leordeni – CSA Axiopolis Sport Cernavoda | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
1 | FC Aninoasa (DB) – SCM Pitesti (AG) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Aninoasa (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) | Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | STA – CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) | |
3 | SC FC Steaua București SA 2 – ACS URBAN Titu (DB) | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Electromagnetica (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu) | ||
4 | FCM Alexandria (TR) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) |
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) | Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Mihail Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | CS Podari (DJ) – CS Mioveni 2 | A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman) | ||
6 | CS Sporting Rosiori 2008 – FC Voluntari 2 | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş; foto) |
A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Orasenesc (Roşiori de Vede – Teleorman) | Obs: Mureşan Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş) | ||
7 | CSM Flacăra Moreni (DB) – Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) | A: Dicu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) | Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova) |
Seria 4, Etapa 11
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Industria Galda – AS FC Ripensia Timișoara (TM) | A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj) |
A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj) | ||
2 | CS Gloria Lunca Teuz Cermei – CNS Cetate Deva | A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) | Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Lupu Alin (Caras Severin – Caraş Severin) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
1 | AFC Hermannstadt – STA | |
2 | ACS Comunal Recolta Dorolț – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal (Dorolț-Dara – Satu Mare) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
3 | FC Unirea Dej (CJ) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Voaides Alina (Sibiu – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Unirea (Dej – Cluj) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Tara Mihai (Alba Iulia – Alba) | ||
4 | CS Viitorul Ulmeni (MM) – AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2016-11-12 Ora: 14:00 | A2: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Orasenesc (Ulmeni – Maramureş) | Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) |
Sursa: frf-cca.ro
Sursa foto: FCBARCELLONA.CAT/Victor Salgado
Comentarii recente