Liga 3, Etapa 11: Arbitrii si observatorii jocurilor programate sambata

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 07, 2014

Liga 3, Etapa 11

Sambata, 08 Noiembrie 2014

 

  echipe arbitri
  CS Stiinta Miroslava (IS) – ACS Bucovina Radauti (SV) A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui)
    A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Alexa Niculai (Bacău – Bacău)
  CS FC Papauti (CV) – ACS Bucovina Pojorata (SV)  
  nu se disputa  
     
  CS Sporting Liesti (GL) – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa)
    A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila)
    Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău)
  ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – ACS Sporting Suceava – echipa retrasa  
  nu se disputa  

 

  echipe arbitri
  SC Juventus Bucureşti (B) – ACS Inainte Modelu (CL) A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)
  AFC Metalosport Galati (GL) – CS Tunari (IF) A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău)
    Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui)
  ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – SC FC Otelul Galaţi (GL) A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Cosma Zait (Tulcea – Tulcea) Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Rosca Victor Dorin (Buzău – Buzău)

 

  echipe arbitri
  FCM Târgovişte SA (DB) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Alpan (Şotânga – Dâmbovita) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov)
  CS Vişina Nouă (OT) – CS Concordia Chiajna 2 (IF) A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Sportul (Visina – Olt) Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj)
    Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj)
  CS Podari (DJ) – CS Inter Clinceni (IF) A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Catrina Adina (Slatina – Olt) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Podari (Podari – Dolj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)

 

  echipe arbitri
  CS Muncitorul Resita – echipa retrasa – ACSO Filiasi  
  nu se disputa  
     
  CS FC Hunedoara (HD) – CS Millenium Giarmata (TM) A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Bogdan Ioan (Arad – Arad)
  CS Ineu (AR) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Central (Ineu – Arad) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
  ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin)
    Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara)

 

  echipe arbitri
  CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – FC Gloria Progresul A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş)
  CS Iernut (MS) – ACS Industria Galda A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu)
    A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor)
  Data: 2014-11-08     Ora: 14:00 A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Cornel Oarza (Iernut – Mureş) Obs: Beudeanu Marius (Braşov – Braşov)
    Obs: Cavai Iosif (Cluj-Napoca – Cluj)

Sursa: frf-cca

 

VEZI SI:

Liga 3, Etapa 11: Arbitrii si observatorii jocurilor programate sambata

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!