Liga 3, Etapa 11: Arbitrii si observatorii jocurilor programate maine

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 06, 2014

Liga 3, Etapa 11

Vineri, 07 Noiembrie 2014

 

# echipe arbitri
1 CS FC Zagon (CV) – CSM Paşcani (IS) A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) Obs: Frentescu Corneliu (Vaslui – Vaslui)
    Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş)
2 CS Aerostar Bacău (BC) – SCM Petrotub Roman (NT) A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
3 FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi)
    A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava)

 

# echipe arbitri
1 ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Meregiu Haralambie (Tulcea – Tulcea)
2 AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – FC Dinamo 1948 SA (B) A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Niţă Adrian (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Zisu Florin (Constanţa – Constanţa)
3 SC FC METALOGLOBUS SA (B) – AS Vointa Snagov (IF) A: Safta Mihai (Ploieşti – Prahova)
    A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: CNT Buftea, sintetic (Buftea – Ilfov) Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa)
4 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – CS Viitorul Domneşti (IF) A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti)

 

# echipe arbitri
1 CS Atletic Bradu (AG) – AFC Astra (PH) A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
    A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj)
    Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov)
2 CS Afumati – CS Sporting Rosiori 2008 A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) Obs: Iugulescu Ciprian George (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
3 ACS URBAN Titu (DB) – CS Stefanesti A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) Obs: Miclea Constantin (Buşteni – Prahova)
    Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova)
4 FC Chindia Târgovişte (DB) – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)

 

# echipe arbitri
1 CS Vulturii 2009 (TM) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) A: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
    A1: Paval Marius (Simeria – Hunedoara)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
2 ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) – CS National Sebiş (AR) A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş)
    Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
3 CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor)
    A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad)

 

# echipe arbitri
1 CS FC Zalău (SJ) – CSM Avantul Reghin (MS) A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş)
    A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
2 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – FC Unirea Dej (CJ) A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Parcul Iuliu Hateganu (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
3 CS Osorhei (BH) – CSC Sanmartin (BH) A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Băla Casian (Arad – Arad)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj)
4 ACS FCM Baia Mare – CSM Sighetul Marmatiei (MM) A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Alexa Marius (Arad – Arad) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) Obs: Lucaciu Dinu (Jibou – Sălaj)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
5 FC Ariesul 1907 Turda (CJ) – CS Unirea Jucu (CJ) A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-11-07     Ora: 14:00 A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Turda – Cluj) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)

Sursa: frf-cca

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!