Liga 3, Etapa 10: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuOct 28, 2017

Liga 3, Etapa 10

# echipe arbitri
1 AFC Metalosport Galaţi – STĂ  
     
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi)  
     
2 AFC Hărman – ACS Olimpic Cetate Râşnov A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Antal Damian (Bacău – Bacău)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) Obs: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău)
3 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Giuran Iulian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
4 AFC Odorheiu Secuiesc – CSM Roman A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Lazar Mihail (COVASNA – Covasna)
5 CSM Focşani 2007 – ACS KSE Târgu Secuiesc A: Pirlog Tudorel (Cazasu – Brăila)
    A1: Bararu Daniel (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea – Tulcea) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi)
6 CSM Bucovina Rădăuţi – CS Avântul Valea Mărului A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Turcanu Ionut (Coțușca – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani)
7 ACS Sănătatea Darabani – CSM Paşcani A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ)
    A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Orăşenesc (Darabani – Botoşani) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava)
8 CS Aerostar Bacău – CS Sporting Lieşti A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
  Data: 2017-10-29     Ora: 15:00 A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău)

 

# echipe arbitri
1 SC FC Voluntari SA 2 – ACS Sportul Chiscani A: Negara Razvan (Vaslui – Vaslui)
    A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Lucaci Claudiu (Bacău – Bacău) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Gheorghe Dinca (Voluntari – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti)
2 CSM Râmnicu Sărat – AFC Metalul Buzău A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Stefan Daniel (Călăraşi – Călăraşi)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
3 CSA Axiopolis Sport Cernavodă – AFC Unirea 04 Slobozia A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Dumitru Aurelian (Călăraşi – Călăraşi)
4 AS FC Agricola Borcea – ACSM Olteniţa A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu)
5 ACS Victoria Traian – SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Osmache Claudiu (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal Traian (Traian – Brăila) Obs: Andrei Gheorghe (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)
6 ASSCS Farul Constanţa – ACS Înainte Modelu A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Craciun Romel (Giurgiu – Giurgiu)
7 AFC Progresul 1944 Spartac – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Boroneant Silvia (Bucureşti – Bucureşti)

 

# echipe arbitri
1 CS Tunari – SC Popeşti-Leordeni A: Părăluță Cristina Elena (Ploieşti – Prahova)
    A1: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele – Teleorman)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Central (Buftea – Ilfov) Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov)
2 CSM Flacăra Moreni – AFC Astra 2 A: Dumitru Robert (Balş – Olt)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Dumitru Mihai (Slatina – Olt) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş – Braşov)
3 CS Concordia Chiajna 2 – CS Mioveni 2 A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Caba Bogdan Vasile (Darabani – Botoşani)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Cintic Malina (Bucureşti – Bucureşti)
4 AFCM Alexandria – ACSF Voinţa Turnu Măgurele A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)
5 ACS Petrolul 52 – CS Atletic Bradu A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2017-10-27     Ora: 18:45 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
6 ACS Urban Titu – CS Sporting Roşiori 2008  
  nu se disputa  
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita)  
     
7 AS FC Aninoasa – ACS Viitorul Domneşti A: Ciuchiță Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Barabas Zoltan (Cristuru Secuiesc – Harghita)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc – Harghita) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Comunal (Aninoasa – Dâmbovita) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti; foto)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
echipe arbitri
1 ACSO Filiaşi – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Piriu Dragos (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Pânzaru Viorel (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt)
    Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinti – Mehedinţi)
2 AFC Hermannstadt 2 – CSM Lugoj A: Anghelina Cristian (Câmpulung Muscel – Argeş)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Independenta Obor (Sibiu – Sibiu) Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
3 CS Naţional Sebiş – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara A: Păușan Ioan Adrian (Crișeni – Sălaj)
    A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Toderas Gabriela Ioana (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Naţional (Sebiş – Arad) Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor)
4 CS Millenium Giarmata – ACS Ghiroda A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor)
    A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Recorean Roxana (Mediaş – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
5 CS Internaţional Băleşti – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Mazilu Elena Roxana (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Balesti – Gorj) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Coloj Liviu Voicu (FILIAȘI – Dolj)
6 CNS Cetate Deva – STĂ  
     
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara)  
     
7 ACS Şirineasa – CSM Școlar Reșita A: Vidican Rares George (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Suciu George (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Jiul (Petroşani – Hunedoara) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş)
    Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş)
8 CS Şoimii Lipova – Club Sportiv U Craiova SA 2 A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Pascu Radu (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Şoimii (Pâncota – Arad) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
echipe arbitri
1 ACS Performanţa Ighiu – ACS Industria Galda A: Bălan Alexandru (Deva – Hunedoara)
    A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba)
2 FC CFR 1907 Cluj SA 2 – CSM Avântul Reghin A: Almaş Gabriel (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-10-27     Ora: 15:00 A2: Seiche Lazăr Flavius (Sanmihaiu-Almasului – Sălaj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
3 FC Unirea Dej – AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Necrici Razvan (Chechis – Maramureş)
    A1: Tarba Gheorghe Vasile (Coas – Maramureş)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Suhan Grigore (Suceava – Suceava)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
4 STĂ – ACS Fotbal Comuna Recea  
     
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
5 AFC Unirea Tăşnad – CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Unirea (Tăşnad – Satu Mare) Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
6 ACS Viitorul Ghimbav – CS Iernut A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-10-28     Ora: 15:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Ghimbav (Ghimbav – Braşov) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba)
7 AS FC Universitatea Cluj – AFC Unirea 1924 Alba Iulia A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-10-28     Ora: 18:00 A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
8 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – ACS FC Avrig A: Rodina Vasile (Ocna Mureş – Alba)
    A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-10-29     Ora: 13:00 A2: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!