Liga 3, Etapa 1: Arbitrii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 12, 2020
Cristina Trandafir (foto: Mihai Andries/FRF)

Liga 3, Etapa 1

Seria 1

# echipe arbitri
1 ACS Hușana Huși – CS Dante Botoşani A: Diaconu Lucian (Iaşi – Iaşi)
    A1: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Huşi – Vaslui) Obs: Fridl Marian (Bacău – Bacău)
    Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava)
2 ACS Bradu Borca – ACS Şomuz Fălticeni A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi)
    A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc – Harghita)

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău)
3 CS Sporting Juniorul Vaslui – CSM Bucovina Rădăuţi A: Carp Vasile Dorel (Negrilesti – Galaţi)
  nu se disputa A1: Gîță Daniel Marius (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Lucaci Claudiu (Bacău – Bacău)

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi)
4 CSM Paşcani – ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
    A1: Toma Andrei (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Crăciun Alexandru (Oneşti – Bacău)

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui)
5 ACS Foresta Suceava – CS Ştiinţa Miroslava A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ)
    A1: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Samoila Gabriel (Popeni – Vaslui)

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti – Botoşani)

Seria 2

# echipe arbitri
1 ACS Sportul Chiscani – CS Sporting Lieşti A: Haivas Viorel Mihai (Botoşani – Botoşani)
    A1: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Paduraru Sebastian (Gura Humorului – Suceava)

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Obs: Lefter Gabi Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
2 CSM Râmnicu Sărat – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Negară Răzvan (Vaslui – Vaslui)
    A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Caba Bogdan Vasile (Darabani – Botoşani)

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Gheorghe Ştefan (Brăila – Brăila)
3 CS Avântul Valea Mărului – ACS Dacia Unirea Brăila A: Jijiie Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    A1: Blănariu Alexandru (Fălticeni – Suceava)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Pișta Andrei (Fălticeni – Suceava)

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului – Galaţi) Obs: Guloiu Catalin (Buzău – Buzău)
    Obs: Laiu Gheorghe (Buzău – Buzău)
4 CS Viitorul Ianca – CSM Bacău A: Mihuleac Gabriel (Iaşi – Iaşi)
    A1: Contofan Iulian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani – Botoşani)

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi)
5 CSM Focşani 2007 – CS Făurei A: Turcanu Dragos (Piatra Neamţ – Neamţ)
    A1: Hazi Vladut (Volovăţ – Suceava)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi)

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea) Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna)

Seria 3

# echipe arbitri
1 ACSM Olteniţa – ACS Recolta Gheorghe Doja A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman)
    A1: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele – Teleorman)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Bratoi Ciprian (Alexandria – Teleorman)

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Crăciun Romel (Giurgiu – Giurgiu)
2 ACS Înainte Modelu – Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 A: Marinescu Madalin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Spinu Nicolas (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Murariu Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Cuşcă Ionuţ Cătălin (Alexandria – Teleorman)
3 SC Popeşti-Leordeni – CS Afumaţi A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Neagu Gabriel (Călăraşi – Călăraşi)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău)

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni – Ilfov) Obs: Niţu Dan (Turnu Măgurele – Teleorman)
    Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş – Braşov)
4 CS Gloria Albeşti – AS FC Agricola Borcea A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Comunal (Albeşti – Constanţa) Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila)
    Obs: Eiub Elvin (Măcin – Tulcea)
5 ACS Mostiştea Ulmu – CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii – Buzău)
    A1: Andreiu Silviu (Râmnicu Sărat – Buzău)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)

Seria 4

# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid 2 – CS Tunari A: Safta Mihai (Iordăcheanu – Prahova)
    A1: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu)
  Data: 2020-09-11     Ora: 17:00 A2: Păunescu Adrian (Târgovişte – Dâmboviţa)

  Liga 3, Seria 4  
  Stadion: Regie (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Mihai Duras (Fieni – Dâmboviţa)
2 AFC Progresul 1944 Spartac – SC FC Voluntari SA 2 A: Lică Iurgen Ciprian (Constanţa – Constanţa)
    A1: Carson Marian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Tanase Cristian (Constanţa – Constanţa)

  Liga 3, Seria 4  
  Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
3 SC Dinamo 1948 SA 2 – SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Rusu Mircea (Bertea – Prahova)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Răduță Gabriel (Ploieşti – Prahova)

  Liga 3, Seria 4  
  Stadion: Dinamo Central (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ionescu Ion (Piteşti – Argeş)
    Obs: Andrieş Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
4 CSA Steaua Bucureşti – CS Baloteşti A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Ciocoiu Bogdan (Ploieşti – Prahova)

  Liga 3, Seria 4  
  Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov)
    Obs: Brînduşă Ionel Niculae (Călăraşi – Călăraşi)
5 CS Concordia Chiajna 2 – AFC Metalul Buzău A: Pîrlog Tudorel (Cazasu – Brăila)
    A1: Colniceanu Dorinel (Tulcea – Tulcea)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila)

  Liga 3, Seria 4  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Anton Dumitru (Balş – Olt)
    Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 5

# echipe arbitri
1 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 – ACS Kids Tâmpa Braşov A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-11     Ora: 17:00 A2: Dumitrescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 3, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş – Braşov)
2 CS Blejoi – AFC Astra 2 A: Dănilă Ștefăniță (Buzău – Buzău)
    A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila – Brăila)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 3, Seria 5  
  Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi – Prahova) Obs: Vremaroiu Catalin (Târgovişte – Dâmboviţa)
    Obs: Dan Vasile (Pucioasa – Dâmboviţa)
3 CSM Corona Braşov – ACS KSE Târgu Secuiesc A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Chioibașu Alexandru (Ploieşti – Prahova)

  Liga 3, Seria 5  
  Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
4 ACS Olimpic Cetate Râşnov – ACS SR Municipal Braşov A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Baltatu Mihai (Buftea – Ilfov)

  Liga 3, Seria 5  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
5 AFC Odorheiu Secuiesc – CSO Plopeni A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică – Sibiu)
    A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ)

  Liga 3, Seria 5  
  Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) Obs: Dragos Bogdan (Făgăraş – Braşov)
    Obs: Căluşer Vlad (Târgu Mureş – Mureş)

Seria 6

# echipe arbitri
1 ACS FC Academica Clinceni 2 – Universitatea Craiova 2 A: Dicu Madalin (Bucov – Prahova)
    A1: Enache Gabriel (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2020-09-11     Ora: 17:00 A2: Sava Andreea Nicoleta (Mărăcineni – Buzău)

  Liga 3, Seria 6  
  Stadion: Clinceni 2 Comunal (Clinceni – Ilfov) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti)
2 CSM Alexandria – ACSO Filiaşi A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmboviţa)
  Data: 2020-09-11     Ora: 17:00 A2: Țuțuianu Cătălin (Târgovişte – Dâmboviţa)

  Liga 3, Seria 6  
  Stadion: CSS Peco (Alexandria – Teleorman) Obs: Comanescu Adrian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni – Dâmboviţa)
3 CS Sporting Roşiori 2008 – ACS Unirea Bascov A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova – Dolj)
    A1: Barbu Marian Cristinel (Craiova – Dolj)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Calin Daniel (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 3, Seria 6  
  Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede – Teleorman) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)
4 CSO Petrolul Potcoava – ACS Vediţa Coloneşti M.S. A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş)
    A1: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Crăciun Mădălina (Ploieşti – Prahova)

  Liga 3, Seria 6  
  Stadion: Mircea Stan (Coloneşti – Olt) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte – Dâmboviţa)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)
5 AS FC Pucioasa – CSM Flacăra Moreni A: Robu Ovidiu (Chitila – Ilfov)
    A1: Istrate Marian (Buftea – Ilfov)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Mindeart Valentin (Giurgiu – Giurgiu)

  Liga 3, Seria 6  
  Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa – Dâmboviţa) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 7

# echipe arbitri
1 CSM Jiul Petroşani – ACS Flacăra Horezu A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Spătar Răzvan (Sibiu – Sibiu)

  Liga 3, Seria 7  
  Stadion: Petre Libardi (Petroşani – Hunedoara) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba)
2 CS Măgura Cisnădie – AFC Hermannstadt 2 A: Pîrîu Dragoș (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: Prioteasa Mădălin (Piteşti – Argeş)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Buda Andrei (Hunedoara – Hunedoara)

  Liga 3, Seria 7  
  Stadion: Textila (Cisnădie – Sibiu) Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj)
3 CS Gaz Metan Mediaş 2 – CS Gilortul Târgu Cărbuneşti A: Pal Adrian (Oradea – Bihor)
  nu se disputa A1: Matica Marius Ionut (Oradea – Bihor)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Pascu Radu (Satu Mare – Satu Mare)

  Liga 3, Seria 7  
  Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu) Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia – Alba)
    Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş – Braşov)
4 CSM Deva – ACS Viitorul Şelimbăr A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Biro Barna Tamas (Cernat – Covasna)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Ciorbea Cristian Marian (Braşov – Braşov)

  Liga 3, Seria 7  
  Stadion: CFR Simeria (Simeria – Hunedoara) Obs: Marginean Filon Vasile (Alba Iulia – Alba)
    Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba)
5 ACS Minerul Costeşti – CS Viitorul Dăeşti A: Motan Mihai (Ploieşti – Prahova)
    A1: Petre Doru Nicolae (Bucov – Prahova)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmboviţa)

  Liga 3, Seria 7  
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj)
    Obs: Rădulescu Ioan (Târgu Jiu – Gorj)

Seria 8

# echipe arbitri
1 CS Avântul Periam – ACS Poli Timişoara A: Jurca Tudor Florin (Arad – Arad)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Cășuț Cristian (Arad – Arad)

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Comunal (Periam – Timiş) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş)
2 CS Şoimii Lipova – CS Gloria Lunca-Teuz Cermei A: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş)
    A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş – Caraş Severin)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Bulgarașu Mădălin (Timişoara – Timiş)

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Sânicolaul Mic (Arad – Arad) Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
3 ACS Progresul Pecica – ACS Progresul Ezeriş A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu)
    A1: Doarvoas Claudiu (Mintia – Hunedoara)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Talpoș Marius (Timişoara – Timiş)

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Progresul (Pecica – Arad) Obs: Galovits Ştefan (Oradea – Bihor)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
4 CSC Dumbrăvița – ACS Fortuna Becicherecu Mic A: Lădar Razvan (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor)

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Ştefan Dobay (Dumbrăviţa – Timiş) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
5 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – CS Crişul Chişineu Criş A: Pascu Cristian Antonio (Sibiu – Sibiu)
    A1: Dragan Adrian Razvan (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Kopriva Zsolt (Carei – Satu Mare)

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda – Timiş) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Oglindoiu Florin (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)

Seria 9

# echipe arbitri
1 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – FC Unirea Dej A: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova)
    A1: Kopriva Tamas (Carei – Satu Mare)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Bedohazi Gergely (Sfântu Gheorghe – Covasna)

  Liga 3, Seria 9  
  Stadion: Baza Sportivă Unirea (Jucu – Cluj) Obs: Barjac Gabriel Ioan (Zalău – Sălaj)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
2 AFC Unirea 1924 – CSO Cugir A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu)

  Liga 3, Seria 9  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia – Hunedoara)
3 CS Unirea Ungheni 2018 – CS Hunedoara A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)

  Liga 3, Seria 9  
  Stadion: Central (Ungheni – Mureş) Obs: Bordean Marian (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)
4 CS Ocna Mureş – ACS Sticla Arieşul Turda A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj)

  Liga 3, Seria 9  
  Stadion: Soda (Ocna Mureş – Alba) Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
5 CSM Avântul Reghin – ACS Industria Galda A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Suciu George (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Biro Zsolt (Belin – Covasna)

  Liga 3, Seria 9  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Ciocanea Daniel (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Lazar Mihail (Covasna – Covasna)

Seria 10

# echipe arbitri
1 CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei – CSC Sânmartin A: Necrici Razvan (Chechiş – Maramureş)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş)

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Măgura (Şimleul Silvaniei – Sălaj) Obs: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Maja Ioan (Cluj-Napoca – Cluj)
2 CSM Satu Mare – ACS Unu Fotbal Club Gloria A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Turian Alexandru (Zalău – Sălaj)

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş)
3 CS Progresul Şomcuta Mare – CS Minaur Baia Mare A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov)

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Progresul (Şomcuţa Mare – Maramureş) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Moga Leontin (Zalău – Sălaj)
4 ACS CAO 1910 Oradea – SCM Zalău A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Gherman Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara – Timiş)

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) Obs: Jivan Mihai (Arad – Arad)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
5 ACS FC Someşul Dej – CS Luceafărul Oradea A: Boldea Ioan (Ciuguzel – Alba)
    A1: Popa Daniel (Aiud – Alba)
  Data: 2020-09-12     Ora: 17:00 A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov)

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Baza Sportivă Vad (Vad – Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!