Liga 3: Arbitrii si observatorii primei etape

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuAug 25, 2017

Liga 3, Etapa 1

Seria 1

# echipe arbitri
1 CSM Paşcani – ACS Olimpic Cetate Râşnov A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Turcanu Ionut (Coțușca – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
2 AFC Odorheiu Secuiesc – AFC Hărman A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Municipal iarbă (Odorheiu Secuiesc – Harghita) Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
3 CSM Focşani 2007 – CS Aerostar Bacău A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Biro Zsolt (Belin – Covasna) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi)
4 CSM Bucovina Rădăuţi – STĂ  
     
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion:  
     
5 ACS Sănătatea Darabani – CS Sporting Lieşti A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Orăşenesc (Darabani – Botoşani) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
    Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui)
6 CS Avântul Valea Mărului – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului – Galaţi) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău)
7 ACS KSE Târgu Secuiesc – CSM Roman A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc – Covasna) Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov)
    Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)
8 ACS Suporter Club Oţelul Galaţi – AFC Metalosport Galaţi A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-08-26     Ora: 20:30 A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 3-a, Seria I  
  Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău)

Seria 2

# echipe arbitri
1 CSM Râmnicu Sărat – ACS Sportul Chiscani A: Motan Mihai (Aninoasa – Dâmbovita)
    A1: Paunescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Onicescu Ion (Glodeni – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
2 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea – SC Fotbal Club FCSB SA 2 A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
    A1: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
3 AS FC Agricola Borcea – CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Istrate Marian (Buftea – Ilfov)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)
4 ACS Victoria Traian – SC FC Voluntari SA 2 A: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău)
    Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa)
5 ASSCS Farul Constanţa – AFC Unirea 04 Slobozia  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa)  
     
6 AFC Progresul 1944 Spartac – ACSM Olteniţa A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Cernea Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
7 AFC Metalul Buzău – ACS Înainte Modelu A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Petre Doru Nicolae (Bucov – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria a 2-a  
  Stadion: Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 3

# echipe arbitri
1 CSM Flacăra Moreni – AS FC Aninoasa A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)
2 AFCM Alexandria – SC Popeşti-Leordeni A: Breoi Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) Obs: Ion Adrian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Mihail Marian (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Atletic Bradu – CS Mioveni 2 A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj; foto: craiovaforum)
    A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman)
4 CS Concordia Chiajna 2 – CS Sporting Roşiori 2008 A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş)
    Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti)
5 ACSF Voinţa Turnu Măgurele – AFC Astra 2 A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Voinţa (Saelele – Teleorman) Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
6 ACS Petrolul 52 – ACS Viitorul Domneşti A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Badea Marius (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-08-26     Ora: 20:00 A2: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
7 CS Tunari – ACS Urban Titu A: Piriu Dragos (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: State Şerban (Curtea de Argeş – Argeş)
  Data: 2017-08-29     Ora: 18:00 A2: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria a 3-a  
  Stadion: Central (Buftea – Ilfov) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti)

Seria 4

# echipe arbitri
1 CNS Cetate Deva – CS Naţional Sebiş A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj)
2 CS Millenium Giarmata – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor)
    A1: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Lakatos Rares (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
3 CS Internaţional Băleşti – ACSO Filiaşi A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Comunal (Balesti – Gorj) Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)
4 ACS Şirineasa – AFC Hermannstadt 2 A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara)
    A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Jiul (Petroşani – Hunedoara) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
5 CS Şoimii Lipova – CSM Lugoj A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Muresan Alin Cristian (Floreşti – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Şoimii (Pâncota – Arad) Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara)
6 Club Sportiv U Craiova SA 2 – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Extensiv (Craiova – Dolj) Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt)
    Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinti – Mehedinţi)
7 ACS Ghiroda – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic A: Păușan Ioan Adrian (Crișeni – Sălaj)
    A1: Albu Sergiu Tudor (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda – Timiş) Obs: Arsa Emil (Arad – Arad)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
8 CSM Școlar Reșita – STĂ  
     
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria a 4-a  
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin)

Seria 5

# echipe arbitri
1 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – CSM Avântul Reghin A: Almaş Gabriel (Zalău – Sălaj)
    A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Seiche Lazar Flavius (Sanmihaiu-Almasului – Sălaj)
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor)
2 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CS Gaz Metan Mediaş 2 A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş)
    A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2017-08-25     Ora: 18:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)
    Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad)
3 STĂ – ACS Performanţa Ighiu  
     
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion:  
     
4 AFC Unirea Tăşnad – FC Unirea Dej A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Zifceac Ludovic (ALEȘD – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Unirea (Tăşnad – Satu Mare) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)
5 ACS Viitorul Ghimbav – ACS Industria Galda A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Ghimbav (Ghimbav – Braşov) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu)
6 ACS FC Avrig – AFC Metalurgistul Cugir 1939 A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Comunal (Avrig – Sibiu) Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj)
    Obs: Tira Mihai (Alba Iulia – Alba)
7 CS Iernut – ACS Fotbal Comuna Recea A: Lazar Calin Gheorghe (Mediaş – Sibiu)
    A1: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2017-08-26     Ora: 18:00 A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)
8 AS FC Universitatea Cluj – FC CFR 1907 Cluj SA 2 A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
    A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-08-26     Ora: 20:00 A2: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria a 5-a  
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)

Sursa: frf-cca

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!