Liga 3: Arbitrii si observatorii jocurilor din etapa a 10-a

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuOct 31, 2014

Liga 3, Etapa 10

 

# echipe arbitri
1 SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt – CS FC Zagon (CV) A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Ceahlăul 2 Sintetic (Piatra Neamţ – Neamţ) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani)
2 CSM Paşcani (IS) – CS Aerostar Bacău (BC) A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava)
    Obs: Seferi Gheorghe (Galaţi – Galaţi)
3 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Potora Florin (Aiud – Alba)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Talvan Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
4 ACS Bucovina Radauti (SV) – CS FC Papauti (CV)  
  nu se disputa  
     
5 ACS Bucovina Pojorata (SV) – CS Sporting Liesti (GL) A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Condurache Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ)
6 SCM Petrotub Roman (NT) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Popa Dragos Daniel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 1  
  Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Karda Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
7 ACS Sporting Suceava – echipa retrasa – CS Stiinta Miroslava (IS)  
  nu se disputa  

 

# echipe arbitri
1 FC Dinamo 1948 SA (B) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) A: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Voinea Cristian Marius (Giurgiu – Giurgiu)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Boncz Gabriel (Bragadiru – Ilfov) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
2 ACS Inainte Modelu (CL) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău)
    A1: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Niţă Adrian (Ploieşti – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
3 CS Tunari (IF) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Bădeanu Constantin Cosmin (Moreni – Dâmbovita)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Pisau Viorel Dumitru (Buzău – Buzău)
4 ACS FC Viitorul Axintele (IL) – AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Guteanu Stere (Constanţa – Constanţa)
5 AS Vointa Snagov (IF) – SC Juventus Bucureşti (B) A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: Voinţa (Snagov – Ilfov) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău)
    Obs: Hanu Dorinel (Braşov – Braşov)
6 CS Viitorul Domneşti (IF) – AFC Metalosport Galati (GL) A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: CNT Buftea, sintetic (Buftea – Ilfov) Obs: Cojocaru Ispas (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti)
7 SC FC Otelul Galaţi (GL) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) A: Stanciu Robert Ionut (Ploieşti – Prahova)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) 
  Liga a 3-a, Seria 2  
  Stadion: ANCORA (Galaţi – Galaţi) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila)

 

# echipe arbitri
1 SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) – CS Vişina Nouă (OT) A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu)
    A1: Duma Ioan (Mediaş – Sibiu)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman)
    Obs: Burunţia Gigi (Craiova – Dolj)
2 AFC Astra (PH) – CS Afumati A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Badea Constantin (Târgovişte – Dâmbovita)
3 CS Inter Clinceni (IF) – FC Chindia Târgovişte (DB) A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Ene Mihai (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
4 CS Concordia Chiajna 2 (IF) – CS Atletic Bradu (AG) A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Catrina Adina (Slatina – Olt) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti)
5 CS Sporting Rosiori 2008 – ACS URBAN Titu (DB) A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov)
    A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Municipal (Roşiori de Vede – Teleorman) Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu)
    Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj)
6 CS Stefanesti – CS Podari (DJ) A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
7 C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – FCM Târgovişte SA (DB) A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Liga a 3-a, Seria 3  
  Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Donose Alin (Craiova – Dolj)

 

# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin)
    A1: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj) Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt)
    Obs: Tanasoglu Nicolae (Timişoara – Timiş)
2 CS Millenium Giarmata (TM) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Lakatos Rares (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj)
3 CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) – CS Ineu (AR) A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
4 CS Minerul Motru 2008 (GJ) – CS Vulturii 2009 (TM) A: Inoan Vlad (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Moraru Maria Alina (Hunedoara – Hunedoara)
5 CS National Sebiş (AR) – CS Muncitorul Resita – echipa retrasa  
  nu se disputa  
     
6 ACSO Filiasi – CS FC Hunedoara (HD) A: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba)
    A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Comunal Braloștița (FILIAȘI – Dolj) Obs: Balas Vasile (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj)
7 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – ACS Stiinta Turceni (GJ) A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Sava Ionuţ (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria 4  
  Stadion: Motorul (Arad – Arad) Obs: Dan Gabriel (Timişoara – Timiş)
    Obs: Buia Romulus (Baia Mare – Maramureş)

 

# echipe arbitri
1 FC Unirea Dej (CJ) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-10-31     Ora: 15:00 A2: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Dej – Cluj) Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)
2 CSM Avantul Reghin (MS) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Nichimiş Valeriu (Alba Iulia – Alba)
3 FC Gloria Progresul – CS Osorhei (BH) A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
4 CSC Sanmartin (BH) – ACS FCM Baia Mare A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj)
    Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş)
5 CSM Sighetul Marmatiei (MM) – CS Iernut (MS) A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor)
    A1: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor)
6 ACS Industria Galda – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş)
    A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Bozdog Lavinia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) Obs: Tudorică Ioan (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Biro Gabor (Arad – Arad)
7 CS Unirea Jucu (CJ) – CS FC Zalău (SJ) A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Bologan Gheorghe Cristian (Ştei – Bihor)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Toderas Gabriela Ioana (Suncuius – Bihor) 
  Liga a 3-a, Seria 5  
  Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Cioloboc Horatiu (Târgu Mureş – Mureş)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!