Seria 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – FC Gloria Buzău (BZ) | A: Voicu Emil (Bacău – Bacău) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ) R2: ( – ) |
|
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
2 | ACS Dacia Unirea Brăila (BR) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) | A: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Marcu Claudiu Cornel (Constanţa – Constanţa) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea) | ||
3 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi – Sport Club Bacau (BC) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) R2: ( – ) |
|
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Guteanu Stere (Constanţa – Constanţa) | ||
4 | ACS FC Academica Clinceni – FC Otelul Galati (GL) | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)(foto) | |
Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | FCM Dorohoi – ACS Berceni (IF) | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Seria I | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | ||
6 | SC FC Rapid SA București – CS Baloteşti (IF) | A: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Valentin Stanescu (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | FC Ceahlăul Piatra Neamț – CS FC Farul Constanţa (CT) | A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău) R2: ( – ) |
|
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ – Neamţ) | Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava) | |
Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Unirea Târlungeni (BV) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Popa Sergiu (Aiud – Alba) |
A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Unirea (Tărlungeni – Braşov) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
2 | ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS GAZ METAN Mediaş (SB) | A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare) |
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Motorul (Arad – Arad) | Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor) | ||
3 | FC Chindia Târgovişte (DB) – SC Universitatea Cluj SA (CJ) | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Stanciu Robert Ionut (Ploieşti – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | CS FC Bihor Oradea (BH) – CS Mioveni (AG) | A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) |
A1: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Oradea – Bihor) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad) | ||
5 | CS Metalul Resita SA (CS) – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) R2: ( – ) |
|
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) | Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara) | ||
6 | CS FC Caransebes (CS) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Caransebeş – Caraş Severin) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
7 | ACS FC Municipal Baia Mare (MM) – SC FC Braşov SA (BV) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2015-08-29 Ora: 11:00 | A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) |
Sursa: CCA
Comentarii recente