Seria I din Liga 2 programeaza maine etapa cu numarul 9, in timp ce in Seria a II-a se va disputa etapa a 7-a. CCA a publicat numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la cele 11 jocuri.
Seria 1, Etapa 9
Echipe | Arbitri | |
1 | FC Unirea 04 Slobozia (IL) – SC FC RAPID SA Bucureşti (B) | A: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Radu Iulian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Popescu Adrian (Craiova – Dolj) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) | |
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea) | ||
2 | CS FC Farul Constanţa (CT) – Loc vacant | |
3 | CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) – SC FC Sportul Studenţesc SA (B) | |
nu se disputa | ||
4 | CS FC Clinceni (IF) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Timar Iulius-Radu (Marghita – Bihor) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) | |
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Dan Dumitru (Focşani – Vrancea) | ||
5 | SC CF Brăila SA (BR) – FCM Dunarea Galaţi (GL) | A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R: Zaharia Tudor Andrei (Slobozia – Ialomiţa) | |
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | Obs: Miclea Constantin (Buşteni – Prahova) | |
Obs: Filimon Vasile (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | SC Bacau (BC) – ACS Berceni (IF) | A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) | |
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Cosconea Pompiliu (Buzău – Buzău) | ||
7 | CS Unirea Tărlungeni (BV) – FC Gloria Buzău (BZ) | A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Stadion: Tarlungeni (Braşov – Braşov) | Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău) | |
Obs: Catoi Ion (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 2, Etapa 7
Echipe | Arbitri | |
1 | SC FC UTA SA (AR) – ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) | A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) |
A1: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) | |
Stadion: Francisc Neumann (Arad – Arad) | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Ristache Cristinel (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
2 | CS Mioveni (AG) – FCU Craiova SA (DJ) | A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov) | ||
3 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – CS Metalul Resita (CS) | A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi) |
A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R: Costreie Adrian Sorin (Târgu Jiu – Gorj) | |
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov) | |
Obs: Ciupitu Grigore (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | CS FC Bihor Oradea (BH) – AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) | A: Micloşină Dorian (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Hârlab Bogdan Daniel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R: Stamatoiu Constantin (Moldova Nouă – Caraş Severin) | |
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
5 | ACS FC Olt Slatina (OT) – CS Olimpia 2010 Satu Mare (SM) | A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Ungureanu Florin Eduard (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Geambazu Ciprian Petre (Buşteni – Prahova) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş) | |
Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) | , Ion Fevronia (Craiova – Dolj) | |
Obs: Szatmari Lajos (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CS Minerul Motru 2008 (GJ) – CSU Craiova SA (DJ) | A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia – Alba) | ||
Data: 2013-10-19 Ora: 11:00 | A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) | |
Stadion: Minerul (Motru – Gorj) | Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente