Liga 2, Etapa 9: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuOct 17, 2014

Liga 2, Etapa 9

Sambata, 18 octombrie 2014 

  echipe arbitri
1 ACS Berceni (IF) – ASC Bacau (BC) A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Geambazu Ciprian Petre (Buşteni – Prahova) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
2 ACS Rapid CFR Suceava (SV) – ACS Academica Arges A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Vornicu Adrian (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
3 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – FC Voluntari (IF) A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova)
    A1: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)
4 CS Baloteşti (IF) – FC Gloria Buzău (BZ) A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
5 AFC Săgeata Năvodari (CT) – CS FC Farul Constanţa (CT) A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa) 
R2: ( – )
  Stadion: Flacăra (Năvodari – Constanţa) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
6 CF Brăila SA (BR) – FCM Dorohoi A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa)

 

# echipe arbitri
1 ACS Poli Timisoara (TM) – CS FC Olimpia 2010 (SM) A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) 
R2: ( – )
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor)
2 CS FC Bihor Oradea (BH) – ACS FC Olt Slatina (OT) A: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Cavai Iosif (Cluj-Napoca – Cluj)
3 CS Metalul Reșița – CS Unirea Târlungeni (BV) A: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş)
    A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
4 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – CS FC Caransebes (CS) A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
    A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş)
5 CS Mioveni (AG) – ACS Corona 2010 Brasov – echipa retrasa  
  nu se disputa  
     
6 CS Soimii Pancota (AR) – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) A: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2014-10-18     Ora: 11:00 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Micloşină Dorian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Soimii (Pancota – Arad) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!