Liga 2, Etapa 8: Delegări arbitri si observatori

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 17, 2020
Robert Avram (FOTO: Sport Pictures)

Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 8

# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
    A1: Băla Casian (Arad – Arad)
  Data: 2020-10-17     Ora: 11:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Filip Claudiu Andrei (Craiova – Dolj)
R2: ( – )
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
2 AFC Ripensia Timișoara – FC Metaloglobus Bucureşti A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
    A1: Timar Ovidiu (Oradea – Bihor)
  Data: 2020-10-17     Ora: 11:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Vidican Rares George (Satu Mare – Satu Mare)
R2: ( – )
  Stadion: Electrica (Timişoara – Timiş) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)
3 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – AFC Unirea 04 Slobozia A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2020-10-17     Ora: 11:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Pascu Cristian Antonio (Sibiu – Sibiu)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
4 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – SCM Gloria Buzău A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2020-10-17     Ora: 11:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
R2: ( – )
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti – Prahova)
5 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu – ACS ASU Politehnica Timișoara A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş)
  Data: 2020-10-17     Ora: 11:00 A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Belega Eduard (Câmpulung Muscel – Argeş)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Târgu Jiu – Gorj) Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)
6 CSM Slatina – CS Aerostar Bacău A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-10-17     Ora: 11:00 A2: Filip Alexandru (Constanţa – Constanţa)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) Obs: Comanescu Adrian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Dincă Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
7 AFC Farul Constanţa – AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova)
    A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2020-10-17     Ora: 12:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea)
8 ACS Fotbal Comuna Recea – FC Petrolul Ploieşti  
     
  Data: 2020-10-18     Ora: 14:30

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular  
  Stadion: Recea Central (Recea – Maramureş) Obs: Rad Vasile (Arad – Arad)
   

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!