Liga 2, Etapa 4: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuAug 22, 2017

Liga 2, Etapa 4

# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara – AFC ASA 2013 Târgu Mureş A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Badea Marius (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-08-22     Ora: 18:00 A2: Marginean Adrian (Aiud – Alba) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) 
R2: ( – )
  Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
2 CS Sportul Snagov SA – CS Afumaţi A: Ţiţii Andrei Lucian (Sura Mica – Sibiu)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Voinţa (Ghermăneşti – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)
3 CS Luceafărul Oradea – ACS Dacia Unirea Brăila A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
4 ACS Foresta Suceava – Fotbal Club Argeş A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj)
    A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani)
5 CS Ştiinţa Miroslava – AFC Chindia Târgovişte A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi)
    A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi – Iaşi) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
6 ACS ASU Politehnica Timișoara – FC Metaloglobus Bucureşti A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) 
R2: ( – )
  Stadion: Ştiinţa (Timişoara – Timiş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara)
7 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS FC Academica Clinceni A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad; foto: facebook) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) 
R2: ( – )
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)
8 AFC UTA Arad – CS Mioveni A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) 
R2: ( – )
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
9 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – AFC Hermannstadt A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
    A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş)
10 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – CS Baloteşti A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea)
  Data: 2017-08-23     Ora: 18:00 A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!