Liga 2, Etapa 33: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMai 05, 2018

Liga 2, Etapa 33

# echipe arbitri
1 CS Baloteşti – ACS Dacia Unirea Brăila A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2018-05-05     Ora: 11:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal Balotesti (Baloteşti – Ilfov) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
2 CS Afumaţi – AFC ASA 2013 Târgu Mureş  
  nu se disputa  
  Data: 2018-05-05     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
3 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – CS Luceafărul Oradea  
  nu se disputa  
  Data: 2018-05-05     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
4 AFC UTA Arad – ACS Foresta Suceava A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin)
    A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş)
  Data: 2018-05-05     Ora: 11:00 A2: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
5 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Ştiinţa Miroslava A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-05-05     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Lazăr Călin Gheorghe (Mediaş – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)
6 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – AFC Ripensia Timișoara A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2018-05-05     Ora: 12:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Ciuchiță Laurentiu (Buftea – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov)
    Obs: Carjă Lucian (Constanţa – Constanţa)
7 AFC Hermannstadt – Fotbal Club Argeş A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova; foto)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2018-05-05     Ora: 13:00 A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
8 ACS ASU Politehnica Timișoara – CS Sportul Snagov SA A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
    A1: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj)
  Data: 2018-05-05     Ora: 17:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj) 
R2: ( – )
  Stadion: Ştiinţa (Timişoara – Timiş) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
9 ACS FC Academica Clinceni – FC Metaloglobus Bucureşti  
     
  Data: 2018-05-06     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
     
10 CS Mioveni – AFC Chindia Târgovişte  
     
  Data: 2018-05-08     Ora: 19:30
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Orăşenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Grigore Felix (Bucureşti – Bucureşti)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!